Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

SmakZdrowia.pl

Recommended Posts

Gratuluję (choć spodziewałem się, że licytacja przekroczy trochę 2k PLN), jest całkiem nieźle.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem ciekawą wiadomość od jednego z KK...

 

Witam,

 

Widzę, że konto Lordos jest Twoim drugim kontem.

Planuje zgłosić to administracji, do sprawdzenia, ponieważ podbiajnie aukcji nie jest dozwolone przez regulamin.

Byłem zainteresowany kupnem domeny za 1000 zł, ale taka zabawa mija sie z celem.

 

Z poważaniem

XXX

 

Osobiście cieszę się najbardziej z nauczki dla KK. Na początku zaoferował 500, ja dałem kontre na 1000, on na 800. Miałem już puszczać, ale coś mnie tknęło i wybrałem wystawienie aukcji od tej oferty... Kara okazała się słodka, bo KK już dawał 1500, mogąc ją mieć za 1000 wcześniej bez licytacji i ostatecznie przegrał :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem ciekawą wiadomość od jednego z KK...

Widzę, że konto Lordos jest Twoim drugim kontem.

Planuje zgłosić to administracji, do sprawdzenia, ponieważ podbiajnie aukcji nie jest dozwolone przez regulamin.

Byłem zainteresowany kupnem domeny za 1000 zł, ale taka zabawa mija sie z celem.

Widzę, że niektórzy nie potrafią przegrywać z klasą.

Nie wiem na jakiej podstawie wyciągają takie bzdurne wnioski ale brzmi to jak pomówienie.

Nie mają cierpliwości by przekonać się, że takie straszenie regulaminem jest nie na miejscu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem ciekawą wiadomość od jednego z KK...

 

 

 

Osobiście cieszę się najbardziej z nauczki dla KK. Na początku zaoferował 500, ja dałem kontre na 1000, on na 800. Miałem już puszczać, ale coś mnie tknęło i wybrałem wystawienie aukcji od tej oferty... Kara okazała się słodka, bo KK już dawał 1500, mogąc ją mieć za 1000 wcześniej bez licytacji i ostatecznie przegrał :)

 

No tak, nie dostał tego co chciał to wielkie insynuacje. Wszyscy przeciw niemu, a on taki biedny pokrzywdzony. Napisz, że to nie drugie, a trzecie. Drugie jest user_11680 :P

 

Swoją drogą ciekawy jest jego tok myślenia, prędzej powiedziałbym, że podbijałeś z konta user_11680 niż Lordos, ale jak widać źle do tego podchodzę ;-)

 

PS. Żeby nie było pod żadnym pozorem nie twierdzę, że podbijałeś tu cokolwiek.

 

#Naturaline.pl

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

SELES mogłeś być tak dobry i nie pisać tego posta, bo z umiarkowanego zadowolenia przeszedłem w stan wkurzenia.

Do jakiej kwoty realnie byś licytował? :P

 

Czuję, że nie doceniłem tej domeny, ale po 3 ofertach od KK postanowiłem ją puścić na aukcję. Żałować?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żałować?

Niczego w życiu nie żałuj.

Jedynie wyciągaj wnioski i ciesz się ... smakiem życia i zdrowia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję, że nie doceniłem tej domeny, ale po 3 ofertach od KK postanowiłem ją puścić na aukcję. Żałować?

 

Nie żałować. Żadnej sprzedaży ani zakupu. Ani takich dziwnych, straszących kk. Szkoda zdrowia na to. :)

 

#lepszezdrowie.pl

#szkodniki.pl (to do kk) ;-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×