Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Stajnia.com.pl

Recommended Posts

Podbijam temacik bo nie chcę zakładać takiego samego....

 

Od poprzednich wycen minęło trochę czasu.

Do chwili obecnej parę propozycji odkupienia i zapytań.

Ale kwoty proponowane poniżej minimum...a wynosi ono...750 zl....

:)

 

Gdyby ktoś reflektował na szybki zakup to zapraszam do złożenia oferty...kto pierwszy ten lepszy..bo to też okazja jak limuzyny.com.pl:

http://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.com.pl?nostat=1&test_a=1&utm_source=direct_entry

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem niedawno z palucha dobrastajnia.pl i na razie cisza. Moje córki jeżdżą konno więc wydaje mi się, że prędzej czy później coś (?!) z nią zrobię. Jak ktoś kiedyś wspomniał w temacie dotyczącym jednej z domen: ogiery.pl, klacze.pl lub kucyki.pl - branża konna nie ma się u nas w kraju dobrze i po domenie konie.pl jest ..długo, długo... nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcąc zakładać nowego tematu, podbijam ten...

W ciągu roku było o nią parę zapytań od kk i parę od ludków z forum.

Zastanawiam się czy ją przedłużać czy wystawić na LM...

Optuje za przedłużeniem, bo moim zdaniem ta domena, choć com.pl, ma spore szanse pójść do KK za dobry grosz...to moim zdaniem...

A jakie jest Wasze ?

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym przedłużał, nietypowa i dźwięczna domena, dla samego portfolio warto, a może trafi się w końcu KK, który będzie posiadał Arabskie konie o ciemnym umaszczeniu, kto wie, kto wie .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkam na Mazurach, wokół mnie jest więcej stadnin niż sklepów spożywczych... Jak nie krowy to konie : ) Z obserwacji jako informatyk zauważyłem, że ludzie z tej branży słabo radzą sobie z zakresem IT - większość z nich ogranicza się do dodania oferty do katalogu agroturystyki. Z zakresu stadnin wokół mnie nie przypominam sobie by która kolwiek miała stronę internetową... Mniemam, że w tego typu domenie trzeba dotrzeć samemu do kupca niż na niego czekać, w tedy faktycznie osiągnięcie 2,3 tysięcy może być osiągalne w przypadku bogatego gospodarza. Jest wielu rolników którzy mają po kilkanaście tysięcy dopłat rocznie za samą ziemie więc wbrew pozorom jest to grono posiadające kapitał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszkam na Mazurach, wokół mnie jest więcej stadnin niż sklepów spożywczych... Jak nie krowy to konie : ) Z obserwacji jako informatyk zauważyłem, że ludzie z tej branży słabo radzą sobie z zakresem IT - większość z nich ogranicza się do dodania oferty do katalogu agroturystyki. Z zakresu stadnin wokół mnie nie przypominam sobie by która kolwiek miała stronę internetową... Mniemam, że w tego typu domenie trzeba dotrzeć samemu do kupca niż na niego czekać, w tedy faktycznie osiągnięcie 2,3 tysięcy może być osiągalne w przypadku bogatego gospodarza. Jest wielu rolników którzy mają po kilkanaście tysięcy dopłat rocznie za samą ziemie więc wbrew pozorom jest to grono posiadające kapitał.

 

wniosek jest tylko jeden. Wystarczy dobrze zareklamować nazwę, ruszyć marketing i średnie x.xxx jest w zasięgu ręki :)

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×