Jump to content
Sign in to follow this  
piastun

jubilerski.com.pl hurtowniasrebra.pl

Recommended Posts

jubilerski.com.pl

hurtowniasrebra.pl

 

Co myślicie o wymienionych domenach ? Są szanse na k ? :) Dziękuję za wszelkie opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

hurtowniasrebra.pl była kiedyś moja.

Sprzedałem ją w 2009 r. za 1.500 PLN

 

A ja ją sprzedałem w 2012 roku, potem ktoś też nie przedłużył. Nie jest zła ta domena - zresztą pamiętam, że chwilę po sprzedaży miałem jeszcze jedną ofertę i na którą musiałem już tylko odpisać:

 

Witam,

 

chciałem poinformować, że nie posiadam już domeny hurtowniasrebra.pl, sprzedałem ją kilka dni temu na giełdzie premium.pl. Domenę zapomniałem usunąć po sprzedaży z giełdy Aftermarket.pl - właśnie to zrobiłem. Pana ofertę oczywiście musiałem odrzucić na Aftermarket.pl (bo nie mogę sprzedać czegoś czego nie posiadam).

 

Uroki domen "zewnętrznych" na AM. Na pewno jest duża szansa na kolejną sprzedaż skoro takie zainteresowanie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso, to może się dogadaj z Piastunem i daj mu namiar na tego klienta ;)

 

Tak też zrobiłem tyle, że oferta z AM była ofertą od domainera i była bardzo niska to raczej tu nie wróżę wielkiej sprzedaży (to jedna z tych domen, które mogą być coś warte dla klienta końcowego, ale w d2d to są warte od reg fee do góra 50 zł tylko - sam zresztą za nią o ile pamiętam zapłaciłem tylko koszty rejestracji).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×