Jump to content
Sign in to follow this  
Paczus

Forumu.pl

Recommended Posts

Forumu.pl

 

Domena rejestrowana dla siebie - na własny użytek i nie na zarobek ze sprzedaży ( do tej pory jej nie wykożystałem w żaden sposób )

Zastosowanie: Budowa kilku tematycznych forów na subdomenie:

 

PC.FORUMU.PL - Forum Komputerowe

MOTO.FORUMU.PL - Forum Motoryzacyjne

BUD.FORUMU.PL - Forum Budowlane

GSM.FORUMU.PL

 

itp. itd. lub zwyczajnie pod jedno ogólne duże forum - Forumu.pl

 

Chęci do budowy własnego forum są do dziś, niestety czas, wiek i obowiązki zawodowe całkowicie dalekie od branży IT nie pozwalają na to.

 

Proszę o wycenę... Domena jest na sprzedaż.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem proszę pisać tutaj... Odpiszę na PW.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

raczej wiecznie domena zostanie pod projekt własny :) a przy najbliższej konieczności przedłużenia pewnie nie zostanie opłacona co wcale mnie nie zdziwi.

 

Jak dla mnie absolutne 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest od 1zł - Wycena wisi by uniknąć pytań za ile.. Rozważę najwyższą ofertę

Oczywiście jak zawsze po kosztach dla kupującego mogę dorzucić złoty numer np. Infolinia GSM z prefiksem 880 (na kartę) gdzie pozostałe 6 liczb stanowią 2 takie same kombinacje cyfr lub inny złoty numer (inny prefiks) Złote numery sprzedaje tylko w komplecie (+domena)

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo słaba domena. Obawiam się niestety, że trudno będzie osiągnąć choć ten 1 zł przy sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena rejestrowana dla siebie - na własny użytek i nie na zarobek ze sprzedaży ( do tej pory jej nie wykożystałem w żaden sposób )

...raczej w dwa tygodnie nie da się wykorzystać ;)

DOMAIN NAME: forumu.pl

registrant type: organization

nameservers: ns2.aftermarket.pl.

ns1.aftermarket.pl.

created: 2013.02.14 23:29:42

last modified: 2013.02.15 01:05:33

renewal date: 2014.02.14 23:29:42

Sprzedaż nie aktualna. Do zakupu zobowiązał się użytkownik "PucowateCiacho"

Wyceny nie trafne.. Pozdrawiam : )

...gratki Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż nie aktualna. Do zakupu zobowiązał się użytkownik "PucowateCiacho"

Wyceny nie trafne.. Pozdrawiam : )

 

Jak mógł się zobowiązać jak ten użytkownik nawet nie ma konta na di potwierdzonego :]

Następnym razem poproś lekarza o inne recepty...

 

Domena beznadziejna wedługu mnie.

Edited by zabaco
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mógł się zobowiązać jak ten użytkownik nawet nie ma konta na di potwierdzonego :]

Następnym razem poproś lekarza o inne recepty...

@Paczus (Pączuś)

@PucowateCiacho

Coś w tym jest.

 

Zeby nie było OTa

Nie wróżę sukcesów temu forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mógł się zobowiązać jak ten użytkownik nawet nie ma konta na di potwierdzonego :]

Następnym razem poproś lekarza o inne recepty...

 

Forumu kupuju au kontu niu potwiedzonu ? Ja damu 4 złotu - powagu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forumu kupuju au kontu niu potwiedzonu ? Ja damu 4 złotu - powagu .

 

Jak mógł się zobowiązać jak ten użytkownik nawet nie ma konta na di potwierdzonego :]

Następnym razem poproś lekarza o inne recepty...

 

Domena beznadziejna wedługu mnie.

 

 

ehhh..

Formularz kontaktowy aftermarket ? Najprostrza droga... : )

 

Pochwalu siu namu potemu, zu ilu siu sprzedału :)

GRATKU ;)

 

Thx, choć jeden post. Po wypowiedziach innych... To małe dogryzanie tu panuje. Domena (zgaduje, że) w przyszłości będzie podpięta pod portal oferujący zakładanie darmowych forów (Nie wiem co w tym beznadziejnego ?) Cena 350zł ...Jak wyżej, temat uważam za wyczerpany. Pozdrawiam

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena (zgaduje, że) w przyszłości będzie podpięta pod portal oferujący zakładanie darmowych forów ... Cena 350zł ...

 

"Domena rejestrowana dla siebie - na własny użytek i nie na zarobek ze sprzedaży" - szybko się poddałeś, w 12 dni po rejestracji - dobrze, że klient znalazł się w parę godzin. Zakładanie darmowych forów, to musi być biznes. I takich ludzi nam potrzeba. 100 % domeniarz.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak 12dni.. Posiadam inny portal i 2 czysto hobbistyczne blogi i nie dam rady prowadzić kilku forów, po szybkiej kalkulacji doszedłem do wniosku, że zabraknie mi czasu.. W pierwszym tyg postawiłem 3 próbne fora na skrypcie MyBB - Tworzenie działów, zmiany w skrypcie, optymalizacja itd. to czas, czas i jeszcze raz czas...

 

Projekt okazał się wymagający czasowo, bardziej czasowo niż zakładałem. Sam projekt był "przemyślany", mam duży serwer który jest z roku na rok opłacany i wykorzystywany w mniej niż 40%, dał by rade udźwignąć kilka małych forów na początku bez zadyszki - Więc dlaczego nie ? Tym bardziej jak wszystko miało opierać się na darmowym skrypcie i pod jedną domeną ? Pomysł był i jest fajny, ograniczył mnie tylko czas i zdecydowałem się na sprzedaż.

 

hymmm... Ponad to napisałem w dobrym dziale, cena była od najniższej z możliwych, starałem się pisać konkretnie i nie wiem dlaczego jestem krytykowany ? Spytał bym co zrobiłem nie tak... ale... Grzecznie poproszę o zamknięcie tematu - Uważam go za wyczerpany i dalsza dyskusja nie jest potrzebna.

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, trochę uśmiechu nie zaszkodzi. Ty sprzedałeś forum, ja sfinalizowałem juz portalu.pl - sam wiem, jak to jest. Pracujemy, na kompie po pół godzinki dziennie. Ja miałem 30 portali do wykonania, zabrakło mi i na opłacenie domen i po tysiącu na samodzielne wypozycjonowanie każdego. Na to potrzeba nie tylko czasu, ale i pieniążków. ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesoo...,domena bardzo słaba,ale podbijanie tematu świadczyć może tylko o tym,że na forum nie ma nic ciekawego do komentowania,więc kopiemy leżącego,bo co nam...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehhh..

Formularz kontaktowy aftermarket ? Najprostrza droga... : )

 

Dział opinii i wyceny może przeglądać osoba zarejestrowana. Więc skąd wiesz, że to PucowateCiacho ? :mellow:

 

Chcesz zamknąć temat żeby sobie więcej wstydu nie robić.. słusznie.

 

jesoo...,domena bardzo słaba,ale podbijanie tematu świadczyć może tylko o tym,że na forum nie ma nic ciekawego do komentowania,więc kopiemy leżącego,bo co nam...

 

leżącego ? kłamiącego chciałeś napisać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tok rozumowania kogoś, kto rejestruje domeny w stylu "portalu", "forumu" itp, na poziomie dzieciaka z gimnazjum (leszczu, ziomu, smoku... itd).

Daliście się podpuścić. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam od pewnego czasu pewnego "idola" na tym forum i jak tylko widzę że gdzieś coś napisał,odpowiedział itp... z radością przystępuję do lektury.Kolega Paczus właśnie mi przypomina mojego forumowego idola...........

 

A tak na marginesie w tym temacie występuję mój stary jak i ten nowy idol..........

if ju łont łot aj min

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

if ju noł powinno być :P

 

A to "u" może mu się wzięło od Jacka Dukaja ("Perfekcyjna Niedoskonałość"), tam zwracając się do phoebe się mówiło: poszłu, zrobiłu, jednostku itd., bo phoebe w każdej chwili mógł zmienić informacje o swojej płci.

 

Jak kiedyś forum stanie się postludziem i przejdzie na wyższy poziom świadomości, to na pewno zainteresuje się tą domeną :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to "u" może mu się wzięło od Jacka Dukaja ("Perfekcyjna Niedoskonałość"), tam zwracając się do phoebe się mówiło: poszłu, zrobiłu, jednostku itd., bo phoebe w każdej chwili mógł zmienić informacje o swojej płci.

 

#off top

 

Warto przeczytać coś Dukaja - chociażby to co cytujesz?

Jestem fanem SF ale do polskich pozycji sięgam rzadko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

#off top

 

Dukaja warto poczytać, jest trudny, ale dobry. Często jest tak, że przez pół książki nie wiesz o co chodzi, szczególnie z tymi formami gramatycznymi. Kreacja świata wzorowa, ten świat żyje, ma swoje właściwości itd. Jak coś, to zacznij Dukaja od Perfekcyjnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×