Jump to content
Sign in to follow this  
master17

akiro.pl

Recommended Posts

akiro.pl

 

Cześć! AKIRO.PL kupiłem kilka dni temu, nie wystawiałem na sprzedaż, to też zdziwiłem się listem z Premium - chcę kupić tą domenę, pozostaje uzgodnić kwotę transakcji. Zadzwoniłem do tego Pana, mówię - dwieście. On na to - Pan mówi 200, krakowskim targiem dam Panu 100 i nie negocjujemy. Ja - w ostateczności odstąpię Panu - 100 netto - po czym zadał kilka pytań, w jaki sposób to się w ogóle kupuje.

Minęły dwie godziny, cisza, dzwonię ponownie.

- Proszę Pana, pooglądałem inne domeny. Oferty są rozmaite. Nie dam Panu więcej jak 50, bo oglądałem, że nie płaci się więcej jak 50 i więcej nie dam. Ja mam własną specyficzną branżę, to jest domena dla mojego sklepu internetowego i więcej jak 50 nikomu nie dam, bo oglądałem.

- A można wiedzieć, jakie domeny ma Pan na myśli? Może coś doradzę?

- A na przykład http://lobo.pl .

 

 

 

Na ile wyceniacie? Ja mu Akiro.pl za 50 nie oddam. 100 netto się godziłem, ale bez przesady, mi się AKIRO podoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za 100 PLN netto bym jej nie sprzedawał. 250 PLN byłoby dla mnie absolutnym minimum (jakby poczekać, to kto wie czy nie uda się uzyskać średniego XXX PLN od jakiegoś innego klienta).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master, jeśli klient jest taki cwany, to podziękuj za negocjacje i nic nie mówiąc, wystaw ją za średnio-wysokie XXX.

Domena mu się podoba, a więc prawdopodobnie będzie o nią zabiegał. Nie ma co sprzedawać domen do KK za 100 zł, bo nie zarobisz na odnowienie pozostałych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takich cenach to dd i to też bez szaleństw, a kk bym polecił domenę biz.pl net.pl albo inny twór jak jest taki cfany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak można KK sprzedać domenę za 100 netto...

Dokładnie ...

Jak klient się nie odzywa , wystaw z KT 900 i czekaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaczne od ot:

jak się nie potrafi negocjować i sprzedawac przez telefon to się tego nie robi...

 

wreacając do tematu nie sprzedałbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master kategorycznie zabraniam Tobie sprzedawania domen w cenie 50 PLN do KK, serio. Być może faktycznie jest bessa teraz na rynku, ale trend na pewno się w końcu odwróci i docelowo na takich transakcjach wszyscy tutaj na forum stracimy. Ty również.

 

Zadzwoniłem do tego Pana, mówię - dwieście. On na to - Pan mówi 200, krakowskim targiem dam Panu 100 i nie negocjujemy.

 

Dupa nie klient, ja bym go olał po czymś takim.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś daremny master.

 

U niektórych rejestracja kosztuje więcej niż kwota za którą chcesz sprzedać. Zajmij się czymś innym.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) Nie ma co sprzedawać domen do KK za 100 zł, bo nie zarobisz na odnowienie pozostałych.

Jak można KK sprzedać domenę za 100 netto...

Master kategorycznie zabraniam Tobie sprzedawania domen w cenie 50 PLN do KK, serio. Być może faktycznie jest bessa teraz na rynku, ale trend na pewno się w końcu odwróci i docelowo na takich transakcjach wszyscy tutaj na forum stracimy. Ty również. (...)

(...) U niektórych rejestracja kosztuje więcej niż kwota za którą chcesz sprzedać. Zajmij się czymś innym.

Bardzo słuszne głosy.

Nauczmy się rozróżniać wyprzedaże d2d od sprzedaży do KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to za ile poszła?

Wziął ją znany i lubiany domeniarz z naszego forum za sto - i tak się wyda :) Ale Klientom końcowym za takie ceny nie będę oddawał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wziął ją znany i lubiany domeniarz z naszego forum za sto - i tak się wyda :) Ale Klientom końcowym za takie ceny nie będę oddawał.

Od razu wiedziałem kto ;) A Ty master zacznij wyciągać wnioski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to się ten niedoszły (a może jeszcze doszły) KK zdziwi jak zobaczy teraz te 2k. Podoba mi się. Widok opadniętej kopary niedoszłego zarozumiałego KK... BEZCENNE ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu wiedziałem kto ;) A Ty master zacznij wyciągać wnioski.

 

Nic się nie ukryje. :) Przyznam, że ja kupiłem i faktycznie ktoś dziś napisał w sprawie tej domeny:

 

 

Temat wiadomości: Witam serdecznie,

 

Proszę o podanie kosztów domeny akiro.pl.

 

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna xxxxxx

 

A ja odpisałem:

 

Dzień dobry,

 

informuję, że cena domeny akiro.pl wynosi 2000 zł netto. Cena ta nie podlega negocjacji.

 

Jestem ciekaw jaka i czy w ogóle będzie odpowiedź. :D

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic się nie ukryje. :) Przyznam, że ja kupiłem i faktycznie ktoś dziś napisał w sprawie tej domeny:

 

 

 

A ja odpisałem:

 

 

Jestem ciekaw jaka i czy w ogóle będzie odpowiedź. :D

 

Bardzo dobra odpowiedź. Trzeba uświadamiać potencjalnych KK, że dobre domeny muszą trochę kosztować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×