Jump to content
networker

grymobilne.pl

Recommended Posts

grymobilne.pl

 

Jako, że i zapytań więcej i grydladzieci.pl się ładnie sprzedały ( tak wiem, wiem, że to nie to samo itd ;) )

 

ale jak oceniacie/wyceniacie

 

grymobilne.pl

 

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

grymobilne.pl

 

Jako, że i zapytań więcej i grydladzieci.pl się ładnie sprzedały ( tak wiem, wiem, że to nie to samo itd ;) )

 

ale jak oceniacie/wyceniacie

 

grymobilne.pl

 

?

 

Dodaj do odrzuconej przez ciebie oferty (którą chwaliłeś sie w "odrzucone oferty") dopisz jeszcze jedno zero, pomnóż 2 razy i zamień na dolary. To cena, która chyba będzie odpowiednia za tą domenę.

 

Zawsze istnieje szansa, że dostaniesz ofertę od wielkiego gracza. Wtedy cena rośnie kolejne 2-3 razy ; )

Edited by maniek32s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie sprzedawał poniżej pięciu iksów i to abstrahując od innych głośnych sprzedaży, które bardziej pewnie zatrzęsły światem domen z obowiązkowym "gra" lub "game" w treści, niż światem samych gier...

 

Edit: Każda moda kiedyś mija, a domena z tematu ponadczasowa.

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie sprzedawał poniżej pięciu iksów i to abstrahując od innych głośnych sprzedaży, które bardziej pewnie zatrzęsły światem domen z obowiązkowym "gra" lub "game" w treści, niż światem samych gier...

 

Edit: Każda moda kiedyś mija, a domena z tematu ponadczasowa.

Ta domena ponadczasowa? 10 lat temu nie było gier mobilnych, chyba że wężyk na 3310. Za 10 lat słowo mobilne może być passe i wyparte przez inne gry. W tej branży chyba wszystko rozwija się najszybciej; telefon, telefon komórkowy, smartphone, tablet, netbook, hybryda, smartwatch, "facephone" :D i nie wiadomo co jeszcze. Niebawem HOLOGRAMphone wyprze OLEDphone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

12000-15000 złotych przy ogromnej cierpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena ponadczasowa? 10 lat temu nie było gier mobilnych, chyba że wężyk na 3310. Za 10 lat słowo mobilne może być passe i wyparte przez inne gry. W tej branży chyba wszystko rozwija się najszybciej; telefon, telefon komórkowy, smartphone, tablet, netbook, hybryda, smartwatch, "facephone" :D i nie wiadomo co jeszcze. Niebawem HOLOGRAMphone wyprze OLEDphone.

 

Może tak być, jak piszesz, ale ja uważam i nawet dam sobie obciąć... wszystkie paznokcie, że ta nazwa mnie przeżyje - to miałem na myśli pisząc, że jest ponadczasowa. To tylko moja opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena ponadczasowa? 10 lat temu nie było gier mobilnych, chyba że wężyk na 3310. Za 10 lat słowo mobilne może być passe i wyparte przez inne gry. W tej branży chyba wszystko rozwija się najszybciej; telefon, telefon komórkowy, smartphone, tablet, netbook, hybryda, smartwatch, "facephone" :D i nie wiadomo co jeszcze. Niebawem HOLOGRAMphone wyprze OLEDphone.

 

Jeśli rozwój cywilizacji doprowadzi nas do momentu, w którym niczym rośliny zakotwiczymy w pełni stacjonarnie przy swoich supernowoczesnych gadżetach - to tak, pojęcie gier mobilnych (i mobilności w ogóle) na pewno straci na znaczeniu. <_<

Póki co - domena bardzo dobra, nawet, jeśli nie ponadczasowa. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×