Jump to content
Sign in to follow this  
dariush

wycena PLZ.PL

Recommended Posts

Hej,

Na początku sprostowanko.

Wiem, ze nie można podać domen do wyceny którą nie jest zarejestrowana (w tym przypadku jest oplacona lecz przez weekend na pewno mi jej nie zarejestrują wiec czekam do poniedziałku)

 

Jeśli to nie problem to proszę o przedwczesna wycenę domeny.

 

Domena do wyceny PLZ.PL

 

Dziękuję serdecznie wszystkim za uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

A Jak Ci powiem ze jest warta 1000zł to nie będziesz mógł spac przez weekend z euforii i podniecenia?

 

Bo jeżeli nie wytrzymales z tym postem do poniedzialku, to co się z tobą stanie jak dostaniesz wycene na 1000!!!??? Chyba oszalejesz z wrazenia!!!

 

Ile to emocji wywołują domeny............

 

Pozdrawiam.

ps.

Regulamin to regulamin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie także się wydaje, że dwa dni nikogo nie zbawią. Domena będzie Twoja przez cały rok.

 

Czy ciężko jest wstrzymać się z postem 2-3dni?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie także się wydaje, że dwa dni nikogo nie zbawią. Domena będzie Twoja przez cały rok.

 

Czy ciężko jest wstrzymać się z postem 2-3dni?

 

Gdyby to byla domena z koncowka .de, tobys mogl kasiore trzepac z niej (w Niemczech PLZ mowi sie w skrocie na kod pocztowy od Postleitzahl), ale w Polsce to tylko niestety trojliterowka (no moze jakiejs Partii Lewych Ziemniakow)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anglik: Nie podniecam sie domenami które posiadam. Nie wywołują one u mnie na pewno tyle emocji co w Twoim przypadku. Po prostu grzecznie zapytałem. A propos .. Każdy sądzi po sobie

 

@apze: Kolejny. Na litość boską a co Ci szkodzi wycenić domenę 2 dni przed ? Po to jest to forum aby wyceniać. Nie kupiłem tej domeny aby czerpać $$$ i nie mam zamiaru jej sprzedać. Po prostu byłem TYLKO ciekawy jak wyceniacie domenę. PS: Do regulaminu sie nie odnoś bo szkoda Twojego pisania.

 

@thenaturat: Jedyny normalny, chodź nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Dzięki

 

POST MOŻNA ZAMKNĄĆ lub USUNĄĆ

Share this post


Link to post
Share on other sites
@apze: Kolejny. Na litość boską a co Ci szkodzi wycenić domenę 2 dni przed ?

A co szkodzi 2 dni poczekac?

Po to jest to forum aby wyceniać. Nie kupiłem tej domeny aby czerpać $$$ i nie mam zamiaru jej sprzedać. Po prostu byłem TYLKO ciekawy jak wyceniacie domenę.

Gdyby mozna bylo dawac do wyceny domeny niezarejestrowane dziennie bylo by w tym dziale okolo 50 tematow. Kazdy dalby do wyceny kilkanascie rezerwacji i czekal na opinie 'domena warta 5.000zl' dopiero wtedy taka domena byla by zarejestrowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
@anglik: Nie podniecam sie domenami które posiadam. Nie wywołują one u mnie na pewno tyle emocji co w Twoim przypadku. Po prostu grzecznie zapytałem. A propos .. Każdy sądzi po sobie

 

@apze: Kolejny. Na litość boską a co Ci szkodzi wycenić domenę 2 dni przed ? Po to jest to forum aby wyceniać. Nie kupiłem tej domeny aby czerpać $$$ i nie mam zamiaru jej sprzedać. Po prostu byłem TYLKO ciekawy jak wyceniacie domenę. PS: Do regulaminu sie nie odnoś bo szkoda Twojego pisania.

 

@thenaturat: Jedyny normalny, chodź nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Dzięki

 

POST MOŻNA ZAMKNĄĆ lub USUNĄĆ

Ja potrafię wstrzymac się dwa dni z postem, w przeciwieństwie do Ciebie.

 

Więc sam sobie odpowiedz u kogo wywołują emocje................

 

A regulamin jest po to żeby go przestrzegac.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej chwili jak zobaczyłem tą domenę to skojarzyłem coś z Polskim Związkiem Lotniczym :P ale to jest PLZ.pl .

plz - - - please takie skojarzenie..

wyceniam na cenę rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×