Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Ubezpieczalnie.pl

Recommended Posts

Ubezpieczalnie.pl

 

Hejka,

Ile Waszym zdaniem jest warta ta domena? Szczególnie cenne będą opinie na wypadek natrafienia na KK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubezpieczalnie.pl

 

Hejka,

Ile Waszym zdaniem jest warta ta domena? Szczególnie cenne będą opinie na wypadek natrafienia na KK :)

 

Właśnie zastanawia mnie to, kto mógłby być tym KK? Pod taką domeną, jak rozumiem, ma być coś na wzór porównywarki ubezpieczeń? Sporo takich projektów działa pod adresami niekoniecznie związanymi ze słowami kluczowymi, jak np. confused.com, czy rankomat.pl, dlatego może być ciężko o to aby KK się zdecydował na taki adres z własnej woli, co obniża jej wartość. Tak, czy siak - rynek ubezpieczeń jest głęboki i szeroki, więc może z czasem dało by się wynegocjować te cztery iksy, sam już nie wiem... (chyba bym postawił na własny projekt - chociaż zalążek, może wtedy łatwiej by było sprzedać) życzę dużo więcej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 1 - 2 K będzie sukcesem.

Moim zdaniem 1k PLN będzie sukcesem...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moim porażką :)

 

 

Wobec tego chciałbym poznać Twoją wycenę domeny ubezpieczalnie*pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wobec tego chciałbym poznać Twoją wycenę domeny ubezpieczalnie*pl ;-)

Wasza wycena jest w d2d według mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobiście oceniam na 5k zgadzam się z exallwave, że może być ciężko o klienta końcowego, bo liczba mnoga kojarzy się z porównywarką, ale dość dużo firm zajmuje się ubezpieczeniami. Pojawiają się nowi ubezpieczyciele na naszym rynku.. (prudential też coś kupił) jak również sporo małych firm działa w tym sektorze na zasadach franczyzny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie z niecierpliwością czekam na wystawienie przez Patrycję tej domeny na aukcję żeby zobaczyć Ciebie na szczycie licytacji z kwotą 1 / 2 K ;-)

 

edit:literówka.

Edited by waniawp
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie z "a" na końcu :P

Myślę że na kk będzie trzeba długo czekać, może któryś z serwisów spod frazy "ubezpieczalnia" by ją zakupił jako uzupełnienie ale raczej dużo nie da za domenę uzupełniającą, myślę że do 3-4k, w d2d prawdopodobnie domena nie osiągnie 1k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie z niecierpliwością czekam na wystawienie przez Patrycję tej domeny na aukcję żeby zobaczyć Ciebie na szczycie licytacji z kwotą 1 / 2 K ;-)

 

edit:literówka.

będę czujny :]

 

 

Edit:

Nie każdy sprzedaje wszystko co ma za xx lub niskie xxx ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie każdy sprzedaje wszystko co ma za xx lub niskie xxx ;)

To nie jest kwestia cenienia się. Ta domena jest po prostu mierna, niektórzy tutaj chyba pomylili frazę ubezpieczalnie z ubezpieczenia. ;) Niskie xxxx realne. Edited by Warszawiak
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby fajna, ale od lat mam ( moim zdaniem ) porównywalną domenę ubezpieczyciele.pl i za dużo ofert to na nią nie miałem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

niektórzy tutaj chyba pomylili frazę ubezpieczalnie z ubezpieczenia. ;) Niskie xxxx realne.

eeeee no chyba jednak z ubezpieczenia nikt nic nie pomylił.... przecież padałyby tu wówczas sumy w setkach tysięcy a nie tam takie po kilka tysięcy. Nie popadajmy w skrajności ;)

 

edit: fajnie że macie różne zdania na jej temat, dzięki temu dyskusja jest żywa :)

Edited by Patrycja
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

będę czujny :]

 

 

Edit:

Nie każdy sprzedaje wszystko co ma za xx lub niskie xxx ;)

 

 

Rozumiem, że ta uszczypliwość to do mnie tak więc skomentuję ją w ten sposób --> nie każdy co kupuje to kupuje tylko i wyłącznie za niskie x ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę żadnego klienta KK na tę domenę.

Jedynie jakiś świeżo "napalony" domainer może mógłby ją kupić, czego później będzie bardzo żałował.

Można rzucać iksami, tyle, że żadna oferta, nawet na niskie xx, nie nadejdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że ta uszczypliwość to do mnie tak więc skomentuję ją w ten sposób --> nie każdy co kupuje to kupuje tylko i wyłącznie za niskie x ;-)

Nie sztuka sprzedać za tyle a kupić :blush: Czasem byle gówno lepsze żeby cennik zmalał ;)

 

Branża do biednych nie należy, więc oddawać za 1k według mnie nie ma sensu. Czas najwyższy zacząć szanować domeny bo tych lepszych jest coraz mniej a klientów przybywa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż takiego pogromu się nie spodziewałem po tej domenie.

 

Na serwis z porównywarką ubezpieczalni jak znalazł więc pisanie niskich x xxx jest dla mnie nonsensem. Średnie x xxx jest dla mnie kwotą bliższą memu sercu, ale i myślę, że bliższą jej wyceny.

 

Co prawda wypozycjonowanie też byłoby kluczowe na frazy polisa, ubezpieczenie oc, ac czy tym podobnym. Myślę, że po wyświetleniu na 1 pozycji ubezpieczalnie*pl wielu skusiłaby miła dla oka, ale i "bliskoznaczna" w znaczeniu domena. Ot takie moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po Waszym poście w dziale "ostatnio zrealizowane opcje" pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy to "ale kto miałby być KK tego adresu". Do chwili obecnej odpowiedzi brak, domena z serii "ładnie wygląda na półce", taki "ozdobny łapacz kurzu". Nie zarejestrowałbym, nie założyłbym opcji, liczba mnoga w tym przypadku na minus.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie max średnie xxx, ale tutaj w niewiele większym budżecie (dla KK) można znaleźć ciekawsze domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie zarejestrowałbym, gdyby była wolna.

 

Najtrafniejsza wycena wg mnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×