Jump to content
enzo

zarabiam.pl ,odwierty.com.pl carrot.pl, contigo.pl

Recommended Posts

Hm, sprzedaż pl-ki za 3200 a na zarabiam.com admin pisze coś w stylu: "ze wszystkimi kosztami, wyniosło mnie to niemal kwotę 5-cyfrową". Ale w sumie się zgadza, bo kwota 4-cyfrowa to niemal 5-cyfrowa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, sprzedaż pl-ki za 3200 a na zarabiam.com admin pisze coś w stylu: "ze wszystkimi kosztami, wyniosło mnie to niemal kwotę 5-cyfrową". Ale w sumie się zgadza, bo kwota 4-cyfrowa to niemal 5-cyfrowa. ;)

 

Na tym przykładzie widać, ile są warte niektóre z publikowanych informacji na temat cen sprzedanych domen.

 

Domena sprzedana za 3300 zł została naprawdę sprzedana za nie więcej niż 1500 zł, bo tyle zapłacił kupujący gotówką.

Domena sprzedana za 9000 zł (kwota bliska pięciocyfrowej, którą sobie każdy wyobraża) została sprzedana za 3000 zł.

 

Dlatego często przyjęcie na wiarę danej kwoty jest w dużej mierze kwestią zaufania do danego sprzedawcy i jego umiejętności negocjacyjnych.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Sprzedałem ostatnio:

zarabiam.pl - 3 000zł

carrot.pl - 1800zł

odwierty.com.pl - 900zł

contigo.pl - 920zł

 

 

 

Takie mam do Was pytanie, nie za tanio sprzedaje domeny?

Dawniej siekałem ceny większe i nie sprzedawałem. Teraz proponuję ceny niższe i domeny się sprzedają. Jak myślicie to dobry krok czy niebardzo. Ostatnio słabo siedzę w domenach.

 

 

 

Szkoda Enzo, że nie zgłosiłeś się do mnie ze swoją domeną zarabiam.pl bo patrząc na to co się dzieje od pewnego czasu w firmie Synergy- dałbym za nią dużo więcej ;)

 

...Mimo to- gratuluję... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważnejsze, że jest biznes się kręci. W sumie jestem ciekaw jak wygląda kupno domen poza dużymi miastami. Czy pojawiają się klienci z mniejszych (powiatowych) miejscowości ? Czy teraz to nie ma znaczenia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważnejsze, że jest biznes się kręci. W sumie jestem ciekaw jak wygląda kupno domen poza dużymi miastami. Czy pojawiają się klienci z mniejszych (powiatowych) miejscowości ? Czy teraz to nie ma znaczenia ?

 

Nie rozumiem jakie miało by to znaczenie. Chodzi o świadomość potęgi posiadania dobrej nazwy. To tak jak ze świadomością finansową, jedni są bogaci, inni nie, niezależnie od tego gdzie mieszkają.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×