Jump to content
Sign in to follow this  
entersite

dżentelmen.pl dzentelmen.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem niewiele niemniej jednak życzę powodzenia w sprzedaży.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymowa - nawet średnie xx xxx.

Ta pisownia - duuużo mniej.

To jeden z przykładów, gdzie angielska wersja rządzi :-)

Po polsku wygląda to koślawo, tym bardziej, że to nie jest polskie tłumaczenie angielskiego słowa (truck - ciężarówka, dog - pies) tylko polska pisownia powszechnie używanego angielksiego terminu. Trochę jak "ewent" (a jednak sporo końcówek zajętych), czy "wideo". Tutaj jeszcze dochodzi sam fakt prestiżowości tego pojęcia (wiadomo, kto to to dżentelmen), gdzie polska wersja od razu kojarzy się z krzywym zwierciadłem.

 

Raczej się sprzeda, ale nie widzę większych szans na przekroczenie 1k.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze, to nie pomyślałbym o założeniu opcji na te domeny, ale może się nie znam.

Raczej nie znajdą nabywcy poza giełdą ( xx zł).

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi tam się podoba.

Idealna na sklep z garniturami lub dla firmy zajmującej się męskim krawiectwem.

o tym samym pomyślałem, wyceny się nie podejmę zbyt krótko siedzę w domenowym świecie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne domeny. Jedynym ich minusem jest to że nie wyglądają jak angielski dżentelmen.

+ za kpl.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymowa - nawet średnie xx xxx.

Ta pisownia - duuużo mniej.

To jeden z przykładów, gdzie angielska wersja rządzi :-)

Po polsku wygląda to koślawo, tym bardziej, że to nie jest polskie tłumaczenie angielskiego słowa (truck - ciężarówka, dog - pies) tylko polska pisownia powszechnie używanego angielksiego terminu. Trochę jak "ewent" (a jednak sporo końcówek zajętych), czy "wideo". Tutaj jeszcze dochodzi sam fakt prestiżowości tego pojęcia (wiadomo, kto to to dżentelmen), gdzie polska wersja od razu kojarzy się z krzywym zwierciadłem.

 

Raczej się sprzeda, ale nie widzę większych szans na przekroczenie 1k.

 

Nie zgodzę się, że angielska wersja rządzi w Polsce :P Ilu polaków poprawnie napisze angielską wersję "gentleman"? Gdyby różnica leżała tylko w g-dż to pewnie bym się z Tobą zgodził, ale problemem jest przestawienie kolejnych liter. Według mnie w tym przypadku domena z polską pisownią jest o stokroć lepsza od pisowni angielskiej.

 

Na pewno te domeny byłyby warte więcej z wersją angielską w komplecie, być może też przydałby się literówki typu dżentelman, gentelmen itp, ale i tak jestem zadowolony.

 

Może jeszcze jakieś opinie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nie zgodzę się, że angielska wersja rządzi w Polsce :P Ilu polaków poprawnie napisze angielską wersję "gentleman"?

zgadzam sie - zaraz byloby kombinowanie Gentelmen, Gentelman ale Gentleman ? nie ma szans :)

 

dlatego ten komplet wydaje sie naprawde sensowny - wyceniam go na minimum srednie x xxx dla kk, w d2d nie warto

 

przyjemna zdobycz - szybkiej i udanej sprzedazy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×