Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Klisza.pl

Recommended Posts

Klisza.pl

 

Witam,

 

niedawno wygrałem aukcję ww. domeny w cenie średniego XXX. Jak myślicie warto było zainwestować w tą domenę? Jak ją wyceniacie? Możliwość zastosowań mnoga, ale chyba najbardziej na jakieś studio fotograficzne lub coś blisko związanego z fotografią.

 

Proszę o opinie i wyceny.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ! niedawno ? przed chwilą się aukcja skończyła... :)

 

Edit: zapomniałem o wycenie :) mi się wydaje, że jedyny KK to studio fotograficzne. Jeśli chodzi o cenę to niskie średnie x.xxx

 

Pozdrawiam

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna wyceny się jednak nie podejmę ;-)

 

A tak na poważnie to myślę że niskie x.xxx jak najbardziej osiągalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhh to Ty mi tak podbijałeś cenę w ostatnich sekundach? :/

Nie Elo to nie ja :-) nie dodałem jej do przechwycenia :) widziałem tylko aukcję.

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna fajna domena w dziale wycen z którą tak naprawdę trudno cokolwiek zrobić...

Być może warto byłoby ją wykorzystać pod modeling i trzymać się tego kierunku...

Puściłbym bez żalu za minimum 1,5k...choć zdaje sobie sprawę że wyciągnąć można z niej nawet 5 k a nawet wyżej...ale trzeba czekać na konkretnego i tego jedynego klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

mi się wydaje, że jedyny KK to studio fotograficzne.

 

Prawdopodobnie tak, to wydaje się najbardziej rozsądny kierunek. Tym bardziej, że w dobie cyfryzacji fotografii słowo "klisza" kojarzy się z tradycyjnym, w pewnym sensie ekskluzywnym rodzajem fotografii.

Myślę, że nie ma co liczyć na producentów klisz fotograficznych, bo primo - to już zapewne bardzo wąski rynek, secundo - liczba mnoga jest bardziej odpowiednia.

Zawsze oczywiście może ktoś wpaść na pomysł wykorzystania pod jakiś portal typu: "wspomnienia, nasze klisze z dzieciństwa", ale to jak liczyć na "6" w Totolotka.

 

 

 

(...)

Być może warto byłoby ją wykorzystać pod modeling i trzymać się tego kierunku...

(...)

 

Nie mam wiele wspólnego z modelingiem (mówiąc wprost: nic wspólnego :D ), ale nie bardzo kojarzę związek. Czy to chodzi o tworzenie portfolio modelek i to że są one na kliszach? Czy to że wszystkie modelki są powtarzalne jak z jednej kliszy?

Trochę OT: tak powtarzalne, że aż nudne i wyprane z tak pociągającego indywidualizmu.

 

 

(...)

Puściłbym bez żalu za minimum 1,5k...choć zdaje sobie sprawę że wyciągnąć można z niej nawet 5 k a nawet wyżej...ale trzeba czekać na konkretnego i tego jedynego klienta.

 

Co do wyceny - zgadzam się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie tak, to wydaje się najbardziej rozsądny kierunek. Tym bardziej, że w dobie cyfryzacji fotografii słowo "klisza" kojarzy się z tradycyjnym, w pewnym sensie ekskluzywnym rodzajem fotografii.

Myślę, że nie ma co liczyć na producentów klisz fotograficznych, bo primo - to już zapewne bardzo wąski rynek, secundo - liczba mnoga jest bardziej odpowiednia.

Zawsze oczywiście może ktoś wpaść na pomysł wykorzystania pod jakiś portal typu: "wspomnienia, nasze klisze z dzieciństwa", ale to jak liczyć na "6" w Totolotka.

 

 

 

 

Nie mam wiele wspólnego z modelingiem (mówiąc wprost: nic wspólnego :D ), ale nie bardzo kojarzę związek. Czy to chodzi o tworzenie portfolio modelek i to że są one na kliszach? Czy to że wszystkie modelki są powtarzalne jak z jednej kliszy?

Trochę OT: tak powtarzalne, że aż nudne i wyprane z tak pociągającego indywidualizmu.

 

 

 

Co do wyceny - zgadzam się.

 

Z kolei mnie, za moich lat 20 tych kilku, proponowano bycie fotomodelem :D. Może tutaj chodzi o zwyczajnie, luźny związek pomiędzy światem "modelingu" a światem fotografii a łącznikiem jest klisza. Ta klisza z tradycyjnych lustrzanek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena ale może być ciężko o KK dla któego cena KT powinna być na poziomie średniego x.xxx zł

 

#szpula*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena ale może być ciężko o KK dla któego cena KT powinna być na poziomie średniego x.xxx zł

Myślę że to odpowiednia wycena tej domeny. Osobiście nie ograniczałbym jej zastosowania do oczywistego skojarzenia. Jak dla mnie domena idealna na brand, widziałbym pod nią jakiś klub, restauracje, pub, kawiarnie itp.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×