Jump to content
Sign in to follow this  
netstel

okolica.pl

Recommended Posts

okolica.pl

 

Witam

Pod domeną długo działał serwis internetowy. Jaką może mieć wg. Was wartość ta domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótka, rzeczowa, bardzo ładna domena, prócz oczywistego turystycznego zastosowania, więdzę pod nią portal ogłoszeniowy typu tablica.pl, domena też idealna na brand. Niestety jak wiadomo tego rodzaju domeny ciężko wycenić, ale myślę że za mniej niż niskie xx xxx nie można jej oddać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest bardzo ciekawa i "brandable" - na portal z ogłoszeniami, jakiś lokalizator, katalog firm. Kojarzy mi się z frazą znajdź "w swojej okolicy", która jest bardzo popularna i pasuje do wielu zastosowań:

 

https://www.google.pl/#sclient=psy-ab&q=%22w+swojej+okolicy%22&oq=%22w+swojej+okolicy%22&gs_l=hp.3..0j0i30.5220.6877.1.7048.2.2.0.0.0.0.117.210.1j1.2.0...0.0...1c.1.17.psy-ab.A4DspMJ6Ymk&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.48293060,d.Yms&fp=15d9b375313fc8ef&biw=1366&bih=638

 

Zgadzam się z Sebastianem, że to wartościowa domena jak i z tym, że niełatwo będzie sprzedać w dobrej cenie, trzeba będzie pewnie sporo poczekać na klienta. I też uważam, że nie warto się z taką domeną rozstawać poniżej xx.xxx zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena. Podobnie jak thomaso sądzę, że domena jest doskonała na rozbudowany katalog firm, obiektów, restauracji itp. (wszystko co można odwiedzić w danej okolicy).

Lepszą domeną dla takiego katalogu będzie tylko domena 'firmy.pl'.

Wg. mnie nie warto sprzedawać poniżej 30-40k PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymaj ją jak najdłużej i nie puszczaj za mniej niż wysokie xx.xxx. Domena świetna, a zastosowań wiele. Kiedyś jakiś mobilny "serwis społecznościowy" spokojnie tyle za nią wyłoży ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzymaj ją jak najdłużej i nie puszczaj za mniej niż wysokie xx.xxx. Domena świetna, a zastosowań wiele. Kiedyś jakiś mobilny "serwis społecznościowy" spokojnie tyle za nią wyłoży ;-)

Ja uważam, że szybko znajdzie sie kk, który wyłoży konkretną kasę

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXk to zbyt optymistyczne wyceny

można na niej postawić wszystko i nic (trudno zbywalna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez wątpienia KK na tytułową domenę nie rośnie na każdym rogu, ale jak już się takowy wyklaruje to mając na uwadze zyski przez niego generowane takie XXk na prawdę nie będzie nieosiągalne.

 

Niestety też, nie wiadomo kiedy to nastąpi - stąd właśnie moje "kiedyś"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×