Jump to content
Sign in to follow this  
cokeman

rodzice.eu

Recommended Posts

rodzice.eu

 

Witam użytkowników forum.

Chciałbym wycisnąć wszystkie soki z di.pl i zapytać obecnych tu osób, o wasze opinie na temat powyższej nazwy.

Nie zależy mi na wycenie, bo doszedłem do wniosku że nie jest to adekwatne do niektórych domen.

Dobrze wiemy że w niektórych przypadkach znaleźć się może interesant który może zapłacić sporą sumę -

chyba że komuś bardzo zależy to proszę rzucić jakąś kwotę.

 

Interesuje mnie czy domena się podoba i czy ma ona sens bytu.

Swoje zdanie na ten temat mam i podzielę się nim wkrótce.

Idea powstania nazwy była prosta :

- była to jedyna wolna ( została tylko biz dla chętnych ) cała reszta zajęta z istniejącymi serwisami.

- kolejny powód to mam nadzieję, że w Polsce w końcu zaczną się rodzić dzieci i zwiększy się popyt na tego typu tematykę.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Interesuje mnie czy domena się podoba i czy ma ona sens bytu.

[...]

 

Mnie się podoba. Ma sens bytu :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za dotychczasowe opinie, chętnie ujrzę kolejne wpisy ;)

Przeglądałem ostatnio cenydomen_pl i kategorię końcówek EU i zastanawiam się czy nazwa ta po dłuższej cierpliwości ma szansę się tam znaleźć i w jakiej cenie. Liczę tylko że zysk może być spory, pytanie tylko jak trafić do klienta :P

 

Dzięki i zapraszam do wpisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie pod uwagę, że TOPOWE domeny komercyjne eu (bogata branża, szeroka skala, produkty dostępne dla wszystkich) nie są w stanie obecnie osiągnąć średnich 4 iksów, w ogóle 4 iksów (nie porównuj transakcji .eu z 2007 z rokiem 2013). Rodzice.eu ładna, na tym kończą się zalety i pozostaje niedosyt, że to nie .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznaję Ci rację Cockney - nie można w sumie porównywać roku 2007, gdzie wtedy istniał boom na domeny z obecny rokiem.

Pozostaje mi tylko czekać aż kogoś przydusi i zechce tę nazwę ;) no chyba, że pod własny projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocna, mimo, że *eu

 

Wcale nie jest mocna. Wątpię, żebyś znalazł kogoś kto da więcej niż 500 zł.

Tylko topowe komercyjne keywordy .eu mają jakąś sensowną wartość. Reszta może mieć co najwyżej wartość kolekcjonerską.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×