Jump to content
Sign in to follow this  
DanSol

Witam z Rosji

Recommended Posts

Cześć

 

Jestem z Rosji, świadczymy usługi rejestracji nazwy domeny, hosting wirtualny, serwery wirtualne, serwery dedykowane, sprzedaży licencji ISPsystem, CloudLinux OS, jak również SSL-certyfikatów.

 

Pomoc na ISPmanager i innych produktów firmy z ISPsystem.

 

Edited by DanSol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na naszym Forum, tym bardziej ciepło, że w ostatnim czasie czytałem sporo literatury faktu na temat Waszego kraju. Odświeżyłem lekturę "Imperium" Kapuścińskiego, poprzez Jacka Hugo-Badera, aż po wspomnienia ks. Sowy z pobytów w Rosji.

( ...)

świadczymy usługi rejestracji nazwy domeny

Piszesz zapewne o rejestracji domen na rynku pierwotnym, a zapytam z ciekawości, bo nie znam w ogóle tego tematu, czy jest u Was dostępny dla wszystkich obrót domenami na rynku wtórnym, czy też są jakieś ograniczenia, tak jak na przykład na Węgrzech?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszesz zapewne o rejestracji domen na rynku pierwotnym, a zapytam z ciekawości, bo nie znam w ogóle tego tematu, czy jest u Was dostępny dla wszystkich obrót domenami na rynku wtórnym, czy też są jakieś ograniczenia, tak jak na przykład na Węgrzech?

 

Czy umowy z kilkoma akredytowanych rejestratorów domen rosyjskich .ru, .su i rosyjski domeny IDN. Inne nazwy domen przez ResellerClub. Domeny europejskie i rynek ten nie działa, ale jest to bardzo ciekawy temat i mam zamiar to zrobić w przyszłości.

 

P.S.

Nie znam polskiego, nie oceniam surowo.

Edited by DanSol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy umowy z kilkoma akredytowanych rejestratorów domen rosyjskich .ru, .su i rosyjski domeny IDN. Inne nazwy domen przez ResellerClub. Domeny europejskie i rynek ten nie działa, ale jest to bardzo ciekawy temat i mam zamiar to zrobić w przyszłości.

No tak bo u Was dochodzi jeszcze sprawa innego alfabetu. Myślę, że funkcjonują równolegle klawiatury z zapisem łacińskim i cyrylicą, stąd zapewne duże znaczenie IDN-ów.

Ale czy jak piszesz, że nie działa rynek domen europejskich, to oznacza, że Rosjanie nie mogą kupować na przykład domen z rozszerzeniem "eu"?

(...)

Nie znam polskiego, nie oceniam surowo.

Jest całkiem dobrze :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

andrasz, rosyjski nie może zarejestrować wiele regionów Europy, ponieważ nie są mieszkańcy poszczególnych krajów i EU, ale, na przykład, są firmy oferujące zapłaconego z przedstawicielem serwisu w kraju (z określonych danych firmy w kontaktach domeny), więc można zarejestrować domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym forum, są tacy, którzy są zaznajomieni z produktami tej firmy ispsystem.com/en ? Jestem zawsze otwarty na dialog i chętny do pomocy dowolnego z tych produktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum.

Cóż Ciebie do nas sprowadza ?
Szukasz tylko klientów, którym chciałbyś zaoferować Wasze usługi ?
A jeżeli tak, to dlaczego Twoim zdaniem warto z tej oferty skorzystać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum.

Cóż Ciebie do nas sprowadza ?

Szukasz tylko klientów, którym chciałbyś zaoferować Wasze usługi ?

A jeżeli tak, to dlaczego Twoim zdaniem warto z tej oferty skorzystać ?

 

Przyszedłem na to forum w celu wymiany doświadczeń, nauczyć się czegoś nowego, jeszcze jest znaleźć te, które zainteresują produkty automatyki hosting od firmy ISPsystem, gotów za niego dać pewne wyjaśnienia. Wszyscy znamy i pracowali z panelami do zarządzania cPanel i DirectAdmin, DA już dość nieaktualne produkt, a na wymianę cPanel na rosyjskim rynku hostingu, na Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie i w wielu krajach jest już powszechnie używają panel ISPmanager, jest właśnie o niej i chciałbyś spędzić kilka dyskusji, prosimy was zainteresuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×