Jump to content
leonardo

domena samsung

Recommended Posts

Dzisiaj kontent menedżerem może być byle lamer z gimbazy, co nie znaczy, że ma opanowany jakikolwiek kunszt dziennikarski i zna się na czymś. Najczęściej zna się na wszystkim czyli na niczym, a w szczególności mało wie o czymś, co się kryje pod akronimem "IPR".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] W całym zestawieniu najciekawszą propozycją jest domena smart-tv.pl wystawiona w cenie 99 zł. [...]

 

 

Nieaktualne dane ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziekuje i za pomoc zapraszam do dalszej dyskusji ;-) waniawp widzisz jednak przydal sie news skoro kupiles ;-) gratuluje ;-)

ale jazda nie wiedzialem ze az.pl posiad a takich adminow ktorzy klientom proponuja zastrzezone znaki towarowe ;D

Edited by leonardo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie, to nie znam przypadku, aby tego typu działania były uznane sądownie za przypadek podżegania do popełnienia przestępstwa, tak jak zachęcanie do kupowania lewych papierosów czy alkoholu bez akcyzy itp.. Nie wiem, czy tego typu zarzuty dotyczą również kwestii, powiedzmy, czysto gospodarczych. Niemniej uważam, że i tak to abonent domeny ponosi pełną odpowiedzialność za ofertę sprzedaży takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wcale nie twierdze ze az.pl popelnia jakies przestepstwo czy sprzedajacy aczkolwiek tez uwazam ze posrednio gielda nie powina promowac takich domen bo sie zna na tym(przynamniej mi sie tak wydawalo), sprzedawca potem tez moze miec problem, chociaz kupujacy powinien wiedziec co kupuje... chociaz...sam do konca nie wiem jakby wygladala odpowiedzialnosc.

ja twierdze ze chlopaki z az.pl powinni wiedziec co robia i nie promowac domen zawierajace znaki towarowe przez ktore klient w przyszlosci byc moze miec problemy(wcale nie musi) troche to kontrowersyjna opcja jak dla mnie ;p

Edited by leonardo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest sprostowanie admina ;-) no musze przyznac ze madry czlowiek bo przyznal sie do bledu i bedzie na przyszlosc uwazal ;-) Lubie jak forum pomaga nawet adminom poszerzyc swoja wiedze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest sprostowanie admina ;-) no musze przyznac ze madry czlowiek bo przyznal sie do bledu i bedzie na przyszlosc uwazal ;-) Lubie jak forum pomaga nawet adminom poszerzyc swoja wiedze ;-)

Jeszcze tylko przydałaby się wiedza polonistyczna, szczególnie ortograficzno-gramatyczna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×