Jump to content
Sign in to follow this  
enzo

Betoniarnia.pl

Recommended Posts

Ja również podtrzymuję swoją opinię/wycenę sprzed roku tym bardziej, że l.mn. jest ładnie zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enzo...nie daje Ci do myślenia fakt, że była u domainera przez rok i pomimo fajnych wycen nie znalazła KK ?

Bo dla mnie wniosek wysuwa się jeden...choć domena b.dobra to nie ciesząca się b.dobrym zainteresowaniem.

Gdybym miał betoniarnie wolałbym zainwestować w domeny moich produktów...

 

Dobrze tylko ja nie mam parcia na jej sprzedaż w ciągu roku, moim źródłem dochodu nie sa domeny. Domeny to przede wszystkim moje hobby. A te które kupię spokojnie mogą leżakować i nabierać na wartości jak wino w piwnicach. :)

 

Gdybyś miał betoniarnię to stronę www miał byś pod domenami bloczki.pl, kręgi.pl, kostka.pl, beton.pl, dryndy.pl (i jeszcze 10 innych) ??? Doprawdy jestem pod wrażeniem Twojej bujnej wyobraźni i rozumowania ekonomicznego (za te pojedyncze domeny wydał byś pewnie ponad 100 tys jak nie więcej o ile były by dostępne, a wszystkie nie są.

 

 

lopata do sniegu jednak jest troche tansza niz betoniarnia, wiec o konkurencje i potencjalnych zainteresowanych latwiej, chociaz zajecie sezonowe; a do sprzatania musialbys chyba sporo ponad te 10k dolozyc, znaczna wielokrotnosc

 

Hah hans_2000 u mnie technika nieco poszła do przodu i łopatami dróg już nie odśnieżamy :P A co do sprzatanie.pl zapewne masz rację, warta jest sporo więcej niż zasugerowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i przewidziałem walkę na slowa...

 

Enzo vs społeczność Di.pl :D

 

EDIT: zresztą domena była już wyceniana, jaki jest sens dalej ciągnąć ten temat?

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Gdybyś miał betoniarnię to stronę www miał byś pod domenami beton.pl, ?

moim skromnym zdaniem Beton.pl to bylaby wlasciwa domena na wlasciwym miejscu i ja wyceniam ja na kilka razy betoniarnia.pl, chociaz o klienta rownie trudno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna,generyczna domena...dla kolekcjonerów. Zakłady tego typu działają na rynku lokalnym,a ktoś kto szuka bloczków betonowych,kręgów betonowych,krawężników betonowych,itp,po prostu wpisuje w wyszukiwarkę takie frazy i ma to,czego szuka.Domena d2d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)po prostu wpisuje w wyszukiwarkę takie frazy i ma to,czego szuka. (...)

 

No właśnie... co ma?

Wchodzi tam, gdzie zostanie przekierowany z wyszukiwarki... A gdzie zostaje przekierowany? Na jakąś domenę :) Czyż nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×