Jump to content
CzarnyElo

callan.pl

Recommended Posts

callan.pl

 

Witam,

 

ogromne zainteresowanie ww. domeną. Co o niej myślicie i co najważniejsze na ile ją wyceniacie dla KK? Kiedyś osobiście brałem udział w rocznym kursie języka angielskiego metodą callana i muszę powiedzieć, że przyniosła efekty ;) Nie wiem czy nadal jest to tak popularne?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie domena bardzo dobra, krótka i konkretna jesli chodzi o ta metode nauki.

Chociaz nie tylko, bo idealna również na nazwe jakiegos projektu jezykowego .

 

// bardzo tanio poszła , niestety przegapiłem jej aukcje :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stąpasz po grzaskim gruncie:

 

Domena pewnie z przechwycenia.

 

callan.pl - utworzona: 2013.09.15 14:02:08

 

Coś czuję, że zaraz zobaczymy we whois "Zgłoszono spór dotyczący domeny"

 

Słowno-graficzny

 

c67qup.png

 

Zwłaszcza ten drugi - słowny:

 

qt3kaj.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również kiedyś uczestniczyłem w kursie prowadzonym tą metodą, jednak wcale nie wspominam go z takim entuzjazmem. Opiera się ona głównie na ciągłym powtarzaniu oraz "ryciu" słówek na pamięć bez większego zastanowienia. Wskutek tego kiedy pojawi się jakaś nowa sytuacja wiele osób robiło tzw. rybkę i nie było w stanie z niej wybrnąć.

Obecnie prym w nauce angielskiego wiodą swobodne konwersacje z native speaker'ami.

 

Mimo wszystko metoda nadal popularna w wielu szkołach, zwłaszcza tych nie posiadających własnych native speakerów. Osobiście wystawiłbym za wysokie x.xxx i czekał na kogoś kto uzna ją za tyle wartą (o ile wcześniej nie pojawiły się takie oferty - wtedy bym oczywiście sprzedał ;) )

 

#mobileenglish.pl

#englishfamily.pl

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźmiesz udział w arbitrażu, podobnie jak jej wcześniejszy abonent/abonenci. Oficjalnym przedstawicielem Callana w PL jest firma z Krakowa. O ile dobrze pamiętam, bodajże od 2004 zgłaszane są spory. Nie liczyłbym na x.xxx, chyba, że do wydania. Typowy cybersquatting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×