Jump to content
Sign in to follow this  
oshean

zapraszamynawies.pl wiejskieatrakcje.pl

Recommended Posts

zapraszamynawies.pl

wiejskieatrakcje.pl

 

Panowie, rejestracja z palca ale domeny mi się bardzo spodobały. Będzie z tego chleb? Kto Waszym zdaniem oprócz agroturystyki mógłby być potencjalnym nabywcą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny rzeczywiście fajne, bo - jak się okazuje - mogą cieszyć oko, ale nie do końca o to w domenach chodzi. Chleba moim zdaniem, to z nich nie będzie.

 

Postaw sobie pytanie: jaki jest rynek agroturystyczny? Po pierwsze rozproszony, czyli lokalny, a więc pojedynczy agronom raczej nie będzie zainteresowany nabyciem takiej domeny. Można więc stworzyć serwis ogłoszeniowy. Jeśli masz wizję takiego serwisu, to twórz i próbuj pozyskać ogłoszenia. Chociaż wtedy trzeba wiele samozaparcia, bo próby takie już są w sieci podjęte pod znacznie lepszymi adresami, z różnymi skutkami, np.:

 

http://www.agroturystyka.pl/

http://www.agroturysta.pl/

 

Polecam jako wzór ten pierwszy przykład.

 

Pod domeną wiejskieatrakcje.pl to raczej jakiś serwis humorystyczny z filmikami z sobotnich disco-imprez np.: "Jak szwagier dostał sztachetą", albo z cyklu "rozrywki po godzinach": "Maniek Zetorem na dwóch kołach", itp...

 

Wierzę, że stać Cię na lepsze domenowe pomysły.

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwisów ogłoszeniowych stawiać nie będę ponieważ nie mam na to czasu. Hmm... a gdybym miał adres agroturystyka.pl to chciałbym kwotę 4 cyfrową minimum ze średniej półki. Jednak domena zapraszamynawies.pl bardzo mi się podoba i myślę, że realne jest znalezienie kupca, który weźmie to za 500-600 zł. (a z takiej kwoty już byłbym usatysfakcjonowany).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie 0zl

kluczowe slowo w tej branzy to Agroturystyka i to wpisuja najczesciej ludzie w googlach szukajac ofert,

a takich ofert/stron jest multum

sprawdz w googlach

 

moim zdaniem domena sie nie sprzeda

 

0zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) Jednak domena zapraszamynawies.pl bardzo mi się podoba i myślę, że realne jest znalezienie kupca, który weźmie to za 500-600 zł. (a z takiej kwoty już byłbym usatysfakcjonowany).

 

Za miesiąc będzie Ci się mniej podobać, a po pół roku pewnie w ogóle. Po roku, jeśli nikt się nie odezwie - nie polecam jej przedłużania, a jeśli ktoś zaproponuje 10 PLN, to ja bym sprzedał. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×