Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

PorownywarkaOC.pl PorównywarkaOC.pl

Recommended Posts

PorownywarkaOC.pl

PorównywarkaOC.pl

 

Witam,

 

Proszę o wycene domeny PorownywarkaOC.pl wraz z IDN. Ostatnio zauważyłem pewny ruch i to nawet na IDN większy :)

Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena może aktualnie nieźle się wstrzelić w potrzeby kierowców, jednak wyraz jest dość długi i niełatwy, trzeba trochę szczęścia, by ktoś się na nią zdecydował. Przy zainteresowaniu KK kilKKa dobrych tysięcy może być realne...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, że na samym OC brokerzy/multiagencje mają dość lichy zarobek (prowizję), nadto nie znam programu/systemu, który by rzeczywiście mógł porównywać ceny OC u wielu ubezpieczycieli - za dużo warunków i zbyt duża zmienność ofert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra pod zagospodarowanie. Jeżeli chciałbyś sprzedać w cenie D2D to zapraszam na PW.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, że na samym OC brokerzy/multiagencje mają dość lichy zarobek (prowizję), nadto nie znam programu/systemu, który by rzeczywiście mógł porównywać ceny OC u wielu ubezpieczycieli - za dużo warunków i zbyt duża zmienność ofert.

 

Domena mimo swojej nazwy sugerującej samo OC wcale nie musi "sprzedawać" tylko OC. Domena jest lepsza niż gdyby miała OCAC , czy AC w nazwie.

Ostatnio miałem okazję się przekonać, że te rankomaty i inne gady nie są takie złe i naprawdę można taniej ubezpieczenie chwycić.

Tak jak pisze Szogun - pod swoje zagospodarowanie wg mnie idealna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×