Jump to content
Sign in to follow this  
saledomain

szklopiankowe.pl

Recommended Posts

szklopiankowe.pl

Witam Wszystkich,

 

Dawno nikogo nie oceniałem, ani nie dawałem do wyceny więc zrozumiem jeśli nie zechcecie się wypowiadać w sprawie tej domeny. Jednak jeśli się ktoś zdecyduje to z góry dziękuje.

 

Domena taka jak widać "trafiona" z opcji, wersja z "-" zajęta - przekierowanie na stronę Firmy, IDN zajęty w rękach Firmy, ale nie zagospodarowany. Dodając opcję, która była w promocji kierowałem się dość szerokim wachlarzem zastosowań takiego ów szkła piankowego, a także tym, że domena należała do jakiejś Firmy licząc, że może spada przez nieuwagę. Z racji tego, że się nie zgłosili do tej pory to raczej mogli zrobić to świadomie lecz to tylko snucie czysto hipotetycznych teorii spiskowych.

 

Macie jakieś pomysły co do wyceny Kup Teraz dla takiego KK, żeby go nie wystraszyć, a cena przypadła mu do gustu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mogą się pojawić wyceny nawet bliskie 0zł, ale nie po to jest ten Dział więc nie będę się obrażał ;)

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tematyka nie jest nazbyt wąska. Może nie aż tak jak "śrubki10centymetrowe". Wyrobypiankowe.pl wydaje mi się bardziej konkretna, do tego co ciekawe wolna, więc jak chcesz to bierz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko wycenić, bo nie jestem pewien, czy producent ma potrzebę posiadania domeny w tej frazie. Raczej opcji bym na nią nie zakładał... Jak już jest u Ciebie, to ustaw 2-3k i czekaj. Po dwóch latach bym na pewno puścił, gdyby w G. było dalej to samo, co jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×