Jump to content
Wojtek108

crosswords.pl

Recommended Posts

Krzyżówki w wersji angielskiej z polską końcówką, jakoś mnie nie przekonują. Co tu można zrobić, zaplecze pod szkołę językową, sam nie wiem co jeszcze. Raczej mało komercyjna sprawa, chociaż kto wie, jakiś cień szansy na kilka stówek jest... tylko kilka stówek, dlatego sam bym się chyba nie zdecydował na dłuższe przedłużanie tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. dzieki za odpowiedz. dopiero zaczynam swoja przygode z domenami i zbieram pierwsze doswiadczenia.

Jesli zaczynasz, to dobrze Ci radze, abys okazji do inwestycji szukal wsrod domen istniejacych, a nie wolnych. W tym drugim przypadku bardzo wysoce prawdopodobne jest, ze stracisz, bo jesli domena jest wolna, to o czyms to swiadczy... Obecnie jest duzo wyprzedazy, takze wsrod wlascicieli dobrych portfolio i mozna czasami uchwycic jakies sensowne domeny w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Zerknij chocby tutaj http://di.pl/forum/4-domeny-polskie/ - wiekszosc ofert to domeny za pol darmo, niektore na pewno warte kupna.

Edited by AW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli zaczynasz, to dobrze Ci radze, abys okazji do inwestycji szukal wsrod domen istniejacych, a nie wolnych. W tym drugim przypadku bardzo wysoce prawdopodobne jest, ze stracisz, bo jesli domena jest wolna, to o czyms to swiadczy... Obecnie jest duzo wyprzedazy, takze wsrod wlascicieli dobrych portfolio i mozna czasami uchwycic jakies sensowne domeny w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Zerknij chocby tutaj http://di.pl/forum/4-domeny-polskie/ - wiekszosc ofert to domeny za pol darmo, niektore na pewno warte kupna.

AW, dzieki za info. Wszelkie sensowne wskazowki od b. doswiadczonych domainerow sa mile widziane przeze mnie.

 

WG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×