Jump to content
kimono

easybet.pl

Recommended Posts

easybet.pl

 

Witam. Co sądzicie o domenie easybet.pl ? Nie ukrywam że jest to rejestracja z palca spowodowana wysokimi wycenami domen bet.pl i gamebet.pl. Wszystkie końcówki oprócz com.pl zarezerwowane. Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi domenami dotyczacymi obstawiania meczow, obstawianie, bet itp. jest sprawa o tyle nieciekawa, ze firmy z tego sektora buduja marki na dosc nietypowych nazwach, np. bet-at-home, bet and win itp.
Wracajac do twojej domeny, czym mialby byc easy bet? Latwe obstawienie? Kazde obstawienie jest latwe. Domena fajna, wpadajaca w ucho, ale watpie, aby ktos to wzial za wieksza sume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

easybet.pl

 

Witam. Co sądzicie o domenie easybet.pl ? Nie ukrywam że jest to rejestracja z palca spowodowana wysokimi wycenami domen bet.pl i gamebet.pl. Wszystkie końcówki oprócz com.pl zarezerwowane. Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.

Nie licz na to, że coś Ci się skapnie z bet.pl, bo te 2 domeny koło siebie nigdy nie stały pod względem jakości. I pomijam już fakt, że zarejestrowana wczoraj, bo ten czynnik mało biorę pod uwagę w .pl, choćby przez istnienie opcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda jak literówka od easyjet.pl.

Szczerze powiem że ktoś musiałby być ostro orżnięty % by walnąć taką literówkę. Więc jeśli literówka to ze słabym ruchem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie domena bardzo fajna

branza baaardzo dochodowa, nazwa latwa i zachecajaca do wejscia w serwis

cos o tym wiem

super "palcowka" , oczywiscie nie oczekuj majatku za nia ale nie martw sie, sprzedasz ja, i to dobrze

w tej branzy sa domeny o baardzo dziwnych nazwach albo z dwoma myslinkami (albo to i to)

i dzialaja super

wiec dobry strzal, fajna domena

ja juz bym wiedzial co z nia zrobic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tabasco -> Sa domeny o dziwnych nazwach i dzialaja super, bo sa wydawane miliony na reklame, chociazby reklamy na strojach pilkarzy :)
Jezeli serwisy bukmacherskie powstaja na dziwnych domenach, to cos znaczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że lepsza jest firstbet i pl jest wolna. nawet ma większą liczbę wyszukiwań w google. Kiedyś się bawiłem w obstawianie meczy i granie w pokera online, często branża tego typu stosuje promocje typu: pierwszy zakład za darmo czy zwrot kasy za pierwszy zakład jak ci nie pyknie.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie praktyki sa czesto stosowane, ale mimo wszystko wedlug mnie domena easybet jest o wiele lepsza niz firstbet :) Easybet nie jest domena zla, ale trzeba bedzie miec duzo czasu i szczescia, aby ja ladnie "pogonic".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie praktyki sa czesto stosowane, ale mimo wszystko wedlug mnie domena easybet jest o wiele lepsza niz firstbet :) Easybet nie jest domena zla, ale trzeba bedzie miec duzo czasu i szczescia, aby ja ladnie "pogonic".

 

 

ja jak zaczynałem swoją przygodę z obstawianiem i nie miałem o tym pojęcia to w przeglądarkach wpisywałem właśnie frazę mój pierwszy zakład, pierwszy zakład online itp ale to było dawnooo temu.

 

Fakt ładnie wygląda easybet ale dyktując tą domenę komuś pewnie wpisze isybet lub izybet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie :) Zawsze mogę liczyć też na producenta betonu mającego swój serwis pod adresem easybet.com.pl (jeden z produktów tak się nazywa). Co prawda rejestrując domenę myślałem tylko i wyłącznie o rynku hazardowym ale kto wie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×