Jump to content
Sign in to follow this  
embotron

Administrator serwisu zablokował Ci możliwość licytowania w aukcji

Recommended Posts

Witam, probowalem przejac pewne domeny i zostala wystawiona aukcja prywatna, czasu do konca aukcji coraz mniej, chcialem zalicytowac i otrzymalem taki komunikat "Administrator serwisu zablokował Ci możliwość licytowania w aukcji". Konto mam na aftermarket.pl. Dlaczego cos takiego zostalo nalozone na moje konto i czy jest mozliwosc jakos odblokowac na szybko? 2 aukcje koncza mi sie w ciagu 30 min i 2 godzin, a o obie chcialbym powalczy. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba musisz o to zapytać administratora serwisu czyli napisać maila do Aftermarket.

Dlaczego coś takiego zostało nałożone na konto to nikt Ci tu nie powie - chyba że jest tu akurat jakaś wróżka, jasnowidz lub pracownik AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może masz debet na koncie za nieopłacone aukcje lub stwierdzono manipulowanie własnymi aukcjami...innych powodów raczej nie widzę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rating kupującego to punktacja przydzielana kupującemu na podstawie dotychczasowego jego zachowania na giełdzie domen.

 

http://pomoc.aftermarket.pl/article/AA-00646/0/Podczas-pr%C3%B3by-licytacji-otrzymuj%C4%99-komunikat-Administrator-serwisu-zablokowa%C5%82-ci-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-licytacji-w-aukcji.html

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej jak napiszesz do supportu AM i oni sprawdzą w logach i wytłumaczą za co była nałożona blokada. Najczęściej jest blokada za podbijanie aukcji lub bardzo niski rating w AM (poniżej ratingu -10 nie można już licytować na aukcjach).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×