Jump to content
Wos Jarosław

Najlepsza domena Waszego portfolio

Recommended Posts

Były już podobne tematy, poszukaj. Nie ma sensu zakładać kolejnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę do "świeżaków" żeby zanim napiszą temat poczytali trochę forum a gwarantuję, że znacząco spadnie ilość zakładanych nowych tematów. Podobny temat już jest, gdzie forumowicze chwalą się swoim top 10. Proszę poszukać. Bez urazy.

 

Myślę, że administracja forum powinna rozważyć dla każdego nowego użytkownika blokadę na 1-3 miesiące w zakładaniu nowych tematów. Jestem przekonany, że taki ktoś niejednokrotnie przeszukałby forum "od deski do deski" w znalezieniu stosownej odpowiedzi na nurtujące go pytanie. Udział w dyskusji OK, zakładanie tematów - chwilowa karencja.

Edited by Pablo
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że administracja forum powinna rozważyć dla każdego nowego użytkownika blokadę na 1-3 miesiące w zakładaniu nowych tematów. Jestem przekonany, że taki ktoś niejednokrotnie przeszukałby forum "od deski do deski" w znalezieniu stosownej odpowiedzi na nurtujące go pytanie. Udział w dyskusji OK, zakładanie tematów - chwilowa karencja.

Popieram bo się śmietnik robi a nie forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby delikatnie zmodyfikować zaproponowany temat i zapytać o domenę, która przyniosła Wam największy i najbardziej niespodziewany przychód np. z dzierżawy to chyba takiego śmietnika by nie było?

 

editŁ literowka

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby delikatnie zmodyfikować zaproponowany temat i zapytać o domenę, która przyniosła Wam największy i najbardziej niespodziewany przychód np. z dzierżawy to chyba takiego śmietnika by nie było?

 

editŁ literowka

A jaki sens podawać takie dane? Urząd kontroli skarbowej twoim pracodawcą? ;)

 

Jest już temat o sprzedanych domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×