Jump to content
Mr.Nice

doggystyle.pl

Recommended Posts

doggystyle.pl

 

Witam wszystkich,

 

domena z pozdrowieniami dla doggystyle4 :) może zechcesz przytulić z sentymentu ?:)

 

 

Proszę o wasze opinie i wycenę ww domeny.

 

Nazwa jak wiadomo z angielskiego "na pieska", zastosowanie komercyjne pod serwis erotyczny ( bardzo popularna i lubiana pozycja przez pościelowych miłośników ) mimo, że jest wpisana po angielsku , na rynku Polskim, jest również bardzo chętnie stosowana i funkcjonuje w obiegu. Można podciągnąć ją jeszcze pod jakiś sklep bądź hurtownie z artykułami dla psich czworonogów, uważam, że byłby to fajny chwyt marketingowy :)

 

Co myślicie ??

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś czytałem, że robisz sobie przerwę od rejestracji z palca aby nabrać dystansu. Jeśli uważasz, że go już nabrałeś to jesteś w sporym błędzie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa jak wiadomo z angielskiego "na pieska", zastosowanie komercyjne pod serwis erotyczny ( bardzo popularna i lubiana pozycja przez pościelowych miłośników ) mimo, że jest wpisana po angielsku , na rynku Polskim, jest również bardzo chętnie stosowana i funkcjonuje w obiegu.

 

Wiesz jak mnie rozbawiłeś przed nowym tygodniem pracy ? :D

+80 do samopoczucia :D

Edited by zabaco
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

... to jest chyba najlepsza domena którą dałeś do wyceny :)

Nie jestem w temacie, więc nawet nie próbuję wyceniać.

Widzę że w końcówkach .eu, .com, .net, .info nazwa zajęta, ale niestety żadna nie zagospodarowana. (i to tyle na jej temat)

 

PS

A jeśli ktoś lubi na pieska i na jeźdźca naprzemiennie... to co wtedy? :P

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

buheheheheheheheheheheheh :D

 

Mr. Nice masz u mnie Nobla z rezerwacji domen.

 

Jeżeli już jesteśmy w temacie: wolną masz jeszcze mr-nice#pl (również nadawałaby się na serwis erotyczny).

 

* pod mrnice#pl ktoś już coś zagospodarował ^_^

Edited by InterBazar.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... to jest chyba najlepsza domena którą dałeś do wyceny :)

 

Nie zgadzam się z tym kompletnie - taka sama ninja jak inne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i dobra :blush:

 

edit:

Kurczę, chyba trzeba się wytłumaczyć jak już zostałem przejrzany...

 

Kiedyś byłem wielbicielem twórczości tego pana:

 

SnoopDogg221113-685x340.jpg

 

 

A jak zakładałem konto na di słuchał właśnie jego debiutanckiego albumu o tym tytule ;) i tak jakoś wyszło z głupia frant :D

 

Jak ileś tam lat temu zakładałem swoją pierwszą pocztę też chyba tego słuchałem :D

Edited by doggystyle4
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

doggystyle.pl

 

Witam wszystkich,

 

domena z pozdrowieniami dla doggystyle4 :) może zechcesz przytulić z sentymentu ? :)

 

 

....Można podciągnąć ją jeszcze pod jakiś sklep bądź hurtownie z artykułami dla psich czworonogów, uważam, że byłby to fajny chwyt marketingowy :)

A może serwis ero razem z artykułami dla psów ... obroże, smycze dla pana i psa.

 

DoggystyleRiding.pl czeka :lol:

ulan.gif

 

Nie zgadzam się z tym kompletnie - taka sama ninja jak inne.

Jasne że, to ninja jak inne. Ta przynajmniej w innych końcówkach zajęta i stąd moje "najlepsza"

 

(edit: myślałem że, emotikony nie dałem a to AdBlock zablokował)

Edited by epson
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ doggystyle4

 

A jak wytłumaczysz tę "4-kę"? :D Pies jakby nie było ma 4 łapy. Wszystko by grało w kontekście interpretacji Mr.Nice. Ciekaw jestem o czym wówczas myślałeś ;):D

 

Qrcze ale niefart z tą całą sytuacją wyszedł :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde Panowie po raz wtóry zostałem zbrukany....

cieszę się, że chociaż zabaco dostał zastrzyk pozytywnej energii na początek nowego tygodnia, wam również tego życzę :)

 

Mimo wszystko wierzę w jej nazwę i zastosowanie, jak zauważył epson wszystkie końcówki zajęte ( może z ruchu mi się zwróci heheh )

banialuka1 przed tym jak edytował swój post, napisał że napieska.pl pewnie wolne ale jest już zajęta, więc bardzo fajna alternatywa no i słowo na rynku w obiegu już od x lat sam lubię na pieska, więc domena na pewno ma pozytywny wydźwięk :)

 

Jakby ktoś chciał ją zagospodarować, bądź w kolekcji do swojego portfolio nie krępujcie się z ofertą na pw :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde Panowie po raz wtóry zostałem zbrukany....

Eeee tam zaraz zostałeś zbrukany. Poprawiłeś nam humor wykładając ze swojej kieszeni dychę. Szacun! Więcej takich poproszę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystaw na giełdę z ceną 69 pln i ładnie poproś w co tam wierzysz o cud, aby ktoś kliknął KT. Na ruch bym nie liczył.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może serwis ero razem z artykułami dla psów ... obroże, smycze dla pana i psa.

 

ulan.gif

Mr. nice wydaje mi się że jest większe grono potencjalnych kupujących na domenę doggystyle.pl

Zapomniałeś o ludziach zainteresowanych pływaniem, "na pieska". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba bardziej 24 lub 42 pln.

thomaso już bez przesady, widziałeś przecież w powyższych postach jaka jest jej wartość, nie tylko sentymentalna ale i dla ludzi zza oceanu, wielbicieli swojego czarnego brata, w PL też ma dużą listę fanów no i nawiązuje do jednej z pozycji łóżkowych :)

żeby w przedziale widełek 24 - 42 pln wyceniać?? Bądź człowiekiem :)

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie widełki tylko konkretne liczby, składające się z cyfr symbolizujących tą pozycję. Przyjrzyj się dokładnie ;]

niestety bardziej 24 pasuje :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie widełki tylko konkretne liczby, składające się z cyfr symbolizujących tą pozycję. Przyjrzyj się dokładnie ;]

niestety bardziej 24 pasuje :)

heheh masz rację nie załapałem w 1 momencie :)

dzięki za uświadomienie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×