Jump to content
Sign in to follow this  
netstel

zeglowanie.pl

Recommended Posts

Spodziewałem się, że mało kto będzie chciał ją wycenić bo brzmi niby ładnie ale dla ludzi, którzy nie żeglują, może być porównywalnie średniawa jak jezdzenie.pl, kulanie.pl czy ujezdzanie.pl ( nota bene wszystkie wolne ).

Ktoś inny może ją jednak porównać z bardziej ciekawymi jak bieganie.pl , nurkowanie.pl czy latanie.pl . I z tej perspektywy wydaje się już dużo ciekawsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ciekawa ale o konkretnego KK może być niezwykle trudno. Ewentualni odbiorcy to wszelkiej maści szkoły i szkółki, warsztaty szkutnicze, ewentualnie organizatorzy wypoczynku pod żaglami...ale jest mały mankament...ta wyżej wymieniona brać od zarania dziejów zawsze narzeka na brak kasy...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kangur

Ja od razu ją w głowie porównałem zeglowanie---->latanie , gdzie latanie>zeglowanie w potencjalnych $$ x 5 na korzyść latania.

 

Jak dla mnie domena idealna pod projekt/kk wynajem żaglówek . Najbardziej mi pasuje.

 

Też jako ewentualnie portal z miejscami do żeglowania. Oczywiście i producent żaglówek może być zainteresowany.

Lub strona z 3 takimi zakładkami - i od każdego kasa za umiejscowienie informacji na portalu żeglarza.

 

@ Bazyli - szkółki również dadzą radę pod tą domeną..;)

 

Cenę ustawił bym na poziomie 7-9 K . I taki przedział by mnie satysfakcjonował.

 

Decyzja za ile sprzedaż to już do Ciebie .

 

Szkoda, że nie zagiel.pl - tutaj by mnie fantazja poniosła przy wycenie...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie zagiel.pl - tutaj by mnie fantazja poniosła przy wycenie... :)

 

Moim zdaniem jeśli porównywać by podobne do siebie domeny to zeglowanie.pl bardziej z zegluga.pl, a nie zagiel.pl :) Moim zdaniem domena gorsza od żeglugi, ale i tak bardzo dobra - gratuluję zrealizowanej opcji, a domenę wyceniłbym na średnie - wysokie x.xxx zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×