Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Winoteka.pl

Recommended Posts

winoteka.pl to bardzo ładna domena namingowo, ale wartość jej można dopiero zbudować serwisem,

podobnie jak np. domena winofil.pl, albo winiarnia.eu bo od kupujących same domeny trudno może być uzyskać kilkaset złotych, dla osoby kóra zajmuje się sama winiarską branżą trudne może być do zrozumienia, że domena może kosztować

nie 10 PLN, powie; EPITET + ..."przcież tyle kosztuje domena w Home". Teoretycznie może kupić doświadczony

(i z siłą nabywczą) domainer za kwotę rzędu 1000-2000 PLN, ale to szukanie igły w stoku siana,

można domenę potrzymać kilka lat (5-10?) i czeekać. Najepsze rozwiązanie to zbudować

serwis spójny z nazwą, ale to już "startup", oczywiście można go zrobić i może zarabiać

sporo i być sporo warty, ale czy wtedy będzie się opłacało po takich nakładach

sprzedawać domenę z dobrym serwisem? Więc sytuacja dość patowa,

ale jak dla doomainera zawsze życzę tego szczęcia.

Pozdrawiam Wszystkich

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina...

:)

wybacz, ale w pierwszym odruchu pomyślałem o zbiorze grzechów i win...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena - udany zakup, warto było coś kupić na wyprzedaży u pb (sam też kupiłem parę domen u niego). :) Moim zdaniem domena warta wysokie x.xxx zł, rozpoznawalna i już rozpowszechniona nazwa (nawet u nas w Gdyni jest parę sklepów alkoholowych o nazwie Winoteka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena - udany zakup, warto było coś kupić na wyprzedaży u pb (sam też kupiłem parę domen u niego). :) Moim zdaniem domena warta wysokie x.xxx zł, rozpoznawalna i już rozpowszechniona nazwa (nawet u nas w Gdyni jest parę sklepów alkoholowych o nazwie Winoteka).

 

Zgadzam się, KT miałem ustawione na 7500 netto, a na pewno poniżej 5k bym nie sprzedawał. Wg mnie bardzo dobra marka i kiedyś się ładnie sprzeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winoteka.pl

 

Hejka,

Będę wdzięczna za wycenę tej domeny i opinie na jej temat,

Pozdrawiam :)

 

Bardzo dobry zakup - szczerze mówiąc wątpiłem, że Przemek zejdzie do tej kwoty dla tej domeny.

 

Jak stracisz wiarę w tę domenę, daj znać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest InterBazar.pl

Fajna domena. Nie mówię, że bardzo... ale fajna :)

Oby znalazł się na nią klient - wtedy myślę, że cena może osiągnąć zdrowe jak wino xxxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlepek dwóch nie najlepiej dopasowanych do siebie słów w odniesieniu do wina, które po połączeniu dosyć łatwo zapamiętać. I to jest jej plusem bo przy rosnącej sprzedaży wina i małych możliwościach wyboru nazw generycznych, szuka się innych alternatyw.

Nazwa ta jest wykorzystywana przez różne podmioty, co widać m.in. w bazie UPRP.

Trudno mi nie zgodzić się z Bazylim, że teka ze zbiorem czyichś win bardziej do tej nazwy pasuje.
Ale być może da się w kampanii reklamowej wykorzystać połączenie skojarzeń miejsca, w którym winem odkupuje się winy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×