Jump to content

Recommended Posts

Witam, niedlugo konczy mi sie okres rejestracji, co ja mam z nia zrobic ? przedluzyc czy poprostu dac sobie z nia spokoj ?

 

Prosze o odpowiedzi w stylu "ja bym zrobil ..." nie chce zebyscie mi doradzali tlyko co Wy byscie zrobili na moim miejscu.

 

Dziekuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

proces? ej to mnie powoli smieszy co wy gadacie

 

 

TYLKO W PRZYPADKU GDY STRONA JEST POSWIECONA BRANZY W KTOREJ ZNAJDUJE SIE FIRMA O NAZWIE ZASTRZEZONEJ MOZNA SIE PROCESOWAC

 

jesli postawi tam KWIACIARNIE to mu nic nie moga zrobic

Share this post


Link to post
Share on other sites
TYLKO W PRZYPADKU GDY STRONA JEST POSWIECONA BRANZY W KTOREJ ZNAJDUJE SIE FIRMA O NAZWIE ZASTRZEZONEJ MOZNA SIE PROCESOWAC

 

jesli postawi tam KWIACIARNIE to mu nic nie moga zrobic

 

Taki jeden co miast system operacyjny, jedyny i słuszny, sprzedawać miał, co to nazwa domeny jego ów sugerowała - jednoznacznie i intensywnie - począł handel ziołami namiętnie uprawiać w prawa świetle podówczas obowiązującego. Domena jego cenna, pech chciał, w oko Williamowi z Czerwonomondu wpadła. Bitwa straszna się odbyła, po dzień dziś echem bo bezkresach internetu się niosąca.

 

Porażka niedoszłego zielarza w skutkach tragiczna była,

domeną utraty opłacona i zmartwioną miną.

 

Być może zapas ziół i jeden głębszy

wizję straconych milionów pomniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starzy ludzie dzieciom o tym opowiadają ku przestrodze. Sroga a straszna bitwa to była, poległ zielarz zacny, i polegnie każdy śmialek, co w jego ślady iść by chciał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

widocznie jego firma Williama byla tez w branzy zielarskiej (?)

 

jesli ktos zaklada sklep odziezowy "ABCD" a ktos zaklada potem apteke o takiej nazwie to ta apteka nie moze sobie domeny ABCD.pl kupic w obawie przed tym ze sklep odziezowy jej ją zabierze?

 

zastanowcie sie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sęk w tym ,że w grecy posługują sie cyrylicą...

Co do spraw w sądzie to troche strachy na lachy... chcecie powiedzieć ,że jak kupie TM "news.pl" to mam prawo do domeny news.pl której właścicielem jest inna osoba? smieszne... Dużo spraw sądowych kończy sie na jednej rozprawie dlatego,że domeniarze boją sie co bedzie dalej i nie odwołują .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sęk w tym ,że w grecy posługują sie cyrylicą...

Co do spraw w sądzie to troche strachy na lachy... chcecie powiedzieć ,że jak kupie TM "news.pl" to mam prawo do domeny news.pl której właścicielem jest inna osoba? smieszne... Dużo spraw sądowych kończy sie na jednej rozprawie dlatego,że domeniarze boją sie co bedzie dalej i nie odwołują .

Nie masz takiego prawa ;) Tak samo jak nie wiesz o czym piszesz :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestescie smieszni ^^ niestety

 

to tak jakby ktos teraz zalozyl PATENT na ksztalt domu i przyszedl i powiedzial: nie mozesz w nim mieszkac bo to moj projekt

 

prosze cytat:

Arbiter odkrył jednak, że TWS zmieniło sposób, w jaki korzystało z domeny, zostało bowiem członkiem sieci parkingowej, która umieszczała na stronie reklamy tematyczne. Reklamy te miały związek z MySpace'em i sieciami społecznościowymi, co według Golda dowodziło czerpania przez TWS nieuczciwych zysków. Dlatego zarządził on przekazanie nazwy domeny do MySpace'a.

 

tylko dlatego mogli przejac domene - a nie dlatego ze nazwa byla taka sama

 

mozesz sobie rejestrowac co ci sie podoba i tak dlugo jak nie mieszasz sie w branze w ktorej isnieje TM na ta nazwe nikt nie moze ci nic zrobic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie masz takiego prawa :o Tak samo jak nie wiesz o czym piszesz :o

Troche OT ale

Dlaczego nie wiem o czym pisze? Z racji wykonywanego zawodu procesowałem sie nie raz , nigdy o domeny ale wiem z ddoświadczenia ,że jeśli przyjmiesz zasade "duży może więcej" do zabiorą ci kiedyś nawet majtki ;)

Czasem mały jest uparty i złośliwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozesz zajmowac każdą domene jeżeli nie jest zastrzeżony znak towarowy a tele2 jest napewno zastrzeżony.Chyba że stać ci na koszty sadowe+3 tyś żłotych grzywnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Starzy ludzie dzieciom o tym opowiadają ku przestrodze. Sroga a straszna bitwa to była, poległ zielarz zacny, i polegnie każdy śmialek, co w jego ślady iść by chciał.

 

Nie można by mu wprost napisać o jaki przypadek chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mialem wiele nazw zastrzezonych i tak dlugo jak sie nie mieszalem w branze firmy to nikt nie zwracal uwagi na nie i na handel nimi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×