Jump to content
Owner

Meble.biz - co myślicie o takiej wizualizacji?

Recommended Posts

Dziś w nocy nie mogłem spać i w efekcie powstało kilka wizualizacji moich domen. Czy myślicie że taka forma promocji domen, pokazuje potencjalnemu klientowi prawdziwą wartość danej nazwy? Jak w ogóle Wam się to podoba? Z góry dzięki za opinie i wskazówki :)

 

meble3.jpg

 

 

meble1.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba szczególnie drugi, w czym robisz takie wizualizacje ?

 

W sumie nie napisałem, że to ja zrobiłem. Mam zdolne koleżanki co potrafią takie cuda ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też myślałem o takiej formie promocji. Jak dla mnie może podnieść szansę sprzedaży - choć to tylko moje osobiste zdanie :)

 

Na pierwszej wizualizacji za dużo o dwa loga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś w nocy nie mogłem spać i w efekcie powstało kilka wizualizacji moich domen.

 

W sumie nie napisałem, że to ja zrobiłem. Mam zdolne koleżanki co potrafią takie cuda ;-)

Koleżanki też cierpią na bezsenność ? ;)

 

Ładne...to znaczy te wizualizacje, bo koleżanek niestety nie pokazałeś.

 

Sebastian

alpine5

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewnością dorzucanie loga do domeny jest atrakcyjne. Nie uważam się za domeniarza, w życiu sprzedałem - a raczej odsprzedałem mniej niż 5 domen od roku 2000, ale do każdego dorzucałem najczęściej po kilka wersji logo gratis. Wizualizacji nie robiłem, ale bez zbędnej gadaniny fajnie to wygląda i jest zachęcające dla kupującego. Gdy kupujący rozważa podobne nazwy, a ma zamiar kupić jedną uważam, że projekt logo i wizytówki może być przekonujący, podobnie jak wizualizacja. Świetne prace...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

domena znacznie zyskala na wartosci; chociaz nie dyskryminuje bizonow, to w watku wycena nie rzucila mnie na kolana i nie podzielalem nadmiernie pozytywnych opinii- za to teraz, zwlaszcza pod numerem 2 prezentuje sie naprade imponujaco - dobry sposob na promocje; w pierwszej wizualizacji poraza mnie brak "zycia" - swiat wyglada jak po apokalipsie - tylko czekac, jak zza rogu wyjdzie zombie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena znacznie zyskala na wartosci; chociaz nie dyskryminuje bizonow, to w watku wycena nie rzucila mnie na kolana i nie podzielalem nadmiernie pozytywnych opinii- za to teraz, zwlaszcza pod numerem 2 prezentuje sie naprade imponujaco - dobry sposob na promocje; w pierwszej wizualizacji poraza mnie brak "zycia" - swiat wyglada jak po apokalipsie - tylko czekac, jak zza rogu wyjdzie zombie...

 

A mi pierwsza wizualizacja odpowiada. Zdjęcie otoczenia jest czarno/białe..i bardzo dobrze....logo, nazwa strony...zakładam iż sklepu.. na czerwono...przykuwa uwagę....a zza rogu...

hmm...ja mam inne wyobrażenie...każdy spodziewa się tego czego oczekuje... ;)

ja się spodziewam tych koleżanek... :) lub...no może też być jakaś śnieżynka ... :)

jeżeli tam dalej to śnieg..to coś białego...a nie proch ludzkich ciał :)

 

Do mnie przemawia.

 

#Owner - zapytaj koleżanek czy by nie były zainteresowane wykonać kilku takich podobnych prac.

 

Jak tak to zapraszam na priv.

 

Pozdr

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza niezła, druga świetna. Możliwe, że niedługo będę potrzebował dwa loga, yyy 2x Logo :) to poproszę Cie wtedy o kontakt do koleżanki.

Mi taki"brak życia" bardziej podchodzi od wizualizacji typu "tak będzie wyglądało nowowybudowane osiedle", aczkolwiek kilka aut od frontu by nie zawadziło. A jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to drugie logo powinno być wpisane w obraz mebli a nie podłogi ;)

 

Odnośnie bilety*org nic w takim razie nie powiem, bo totalnie brak polotu do tych przedstawionych tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Pierwsza niezła, druga świetna. Możliwe, że niedługo będę potrzebował dwa loga, yyy 2x Logo :) to poproszę Cie wtedy o kontakt do koleżanki.

Mi taki"brak życia" bardziej podchodzi od wizualizacji typu "tak będzie wyglądało nowowybudowane osiedle", aczkolwiek kilka aut od frontu by nie zawadziło. A jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to drugie logo powinno być wpisane w obraz mebli a nie podłogi ;)

 

Odnośnie bilety*org nic w takim razie nie powiem, bo totalnie brak polotu do tych przedstawionych tutaj.

racja - z ta podloga to zonk

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizualnie ładnie to wygląda, ale hmm

Pierwsza zrobiona przy opuszczonych roletach a to może dać do myślenia, na drugiej zaś - logo "mebli" zrobione na podłodze ;)

..a więc, ładnie to wygląda ale brak w tym profesjonalizmu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizualnie ładnie to wygląda, ale hmm

Pierwsza zrobiona przy opuszczonych roletach a to może dać do myślenia, na drugiej zaś - logo "mebli" zrobione na podłodze ;)

..a więc, ładnie to wygląda ale brak w tym profesjonalizmu.

rolety zamknięte ---> klient myśli wejdę na stronę.. Obronione ;)

;p

MAMY TO! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

rolety zamknięte ---> klient myśli wejdę na stronę.. Obronione ;)

;p

MAMY TO! :)

No patrz... jednak coś w tym jest ;-)

edit:

Klient wejdzie na stronę myśląc że, jednak tam nie zastanie opuszczonych rolet, a tam -- "domena na sprzedaż" :P

Edited by epson
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę prosić ( jeżeli to nie tajemnica) o cenę wykonania takiego 1 logo.

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna i druga fajna.
Zamierzasz gdzieś umieścić te wizualizacje poza FB i forum, tak aby trafiły do KK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie niezbyt przemawia taka prezentacja wizualna ofert, bez względu na wykonanie. Wydaje mi się, że KK decydując się na zakup domeny (tym bardziej z tej branży) posiadałby już zamysł na pomysł i ewentualną koncepcję zagospodarowania tej domeny oraz innych elementów. To tak gdyby kupować dom, a w prezencie dostać tapetę (żonie może się spodobać, ale pewnie i tak masz już swoje plany).

 

Sam logotyp - OK, ale wizualizacja? Bez sensu.

 

Chyba, że masz jakiś inny pomysł na prezentację tych grafik bo w aktualnej formie to chyba tylko jako załącznik do maila? "Panie, kup tę domenę, zobacz jak adres ładnie wygląda na roletach, czy też na panelach". Nie wyobrażam sobie tego. Oczywiście przykład konwersacji niepoważny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę prosić ( jeżeli to nie tajemnica) o cenę wykonania takiego 1 logo.

 

W tej chwili nie oferuję takiej usługi, ale cieszę się, że Wam się podoba.

 

@krr - nie zamierzam. Będzie taki dział na domenyblog.pl, będzie na fb i na kanale yt w formie jakiejś kompilacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że może to przyciągnąć inwestorów domenowych. KK raczej jeżeli byłby zainteresowany taką domeną, to tylko po to aby promować swój już gotowy biznes, który ma własne logo i jakieś wyobrażenia o swoim biznesie i rodzaju jego promocji.

 

Metoda, którą zaprezentowałeś jest znana w marketingu i sprzedaży bezpośredniej, i jest jak najbardziej skuteczna.

 

Podoba mi się takie przedstawianie domeny, ponieważ dodaje to zwykłemu zlepkowi liter jakąś "duszę". Coś na pozór agentów nieruchomości, sprzedających wraz z mieszkaniem uczucia i obrazy potencjalnego klienta, który musi wyobrazić sobie siebie w tym domu.

Tylko sprzedając dom agent nieruchomości używa innych technik, niż sprzedając działkę inwestycyjną, czy galerię handlową w centrum Warszawy. Wydaje mi się, że Meble.biz to ta druga półka domen, gdzie doklejanie swojego loga na niewiele się zda.

 

Bądź co bądź gratulacje zdolności manualnych koleżanek:) No i więcej nieprzespanych nocy życzę ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czym się tutaj jarać. Wizualizacja jak wizualizacja. Czy jest potrzebna? Nie wiem, każdy potrafi sobie chyba wyobrazić każdą domenę wszędzie na każdej powierzchni, tym bardziej w zagłębiu wszelakich szmat reklamowych jakim jest Polska. Czy wizualizacja pomoże sprzedać domenę? Nie sądzę. Owszem, jest pomocna. W dyskusji jednak wielkie łał jest bardziej nad talentem osób robiących grafikę niż nad domeną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jak dla mnie bardziej wizualizacja brandu czy firmy :) niż samej domeny :) jednak dla estetyków podniesie to wartość domeny z całą pewnością, dodając tym samym profesjonalizmu

 

Gratulacje pomysłu :)

 

I również chciałbym spytać w jakim programie były wykonane wizualizacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • Jutro godzina 20:00 koniec aukcji.   https://0-0.pl/ 
    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×