Jump to content
Guest

sprzedaz adresow e-mail w domenie

Recommended Posts

Guest

Poszukuje najoptymalniejszego rozwiazania przeznaczonego do sprzedazy adresow e-mail w domenie.

 

- nie znam sie na kwestiach technicznych, wiec przygotowanie musialbym zlecic, zatem interesuje mnie akceptowalna cena i wzglednie prosta obsluga

- idelanie byloby, gdyby system obslugiwal wiele domen jednoczesnie

 

Mozecie cos / kogos polecic ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuje najoptymalniejszego rozwiazania przeznaczonego do sprzedazy adresow e-mail w domenie.

 

- nie znam sie na kwestiach technicznych, wiec przygotowanie musialbym zlecic, zatem interesuje mnie akceptowalna cena i wzglednie prosta obsluga

- idelanie byloby, gdyby system obslugiwal wiele domen jednoczesnie

 

Mozecie cos / kogos polecic ?

 

dopisuje sie do pytania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hans_2000 - chciałbyś obsługiwać też te konta od strony serwerowej (tzn. maile są u Ciebie na maszynie, itd), czy tylko zwykłe aliasy - przekierowania na istniejące już skrzynki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@hans_2000 - chciałbyś obsługiwać też te konta od strony serwerowej (tzn. maile są u Ciebie na maszynie, itd), czy tylko zwykłe aliasy - przekierowania na istniejące już skrzynki?

chodzi mi raczej o pelna obsluge - chyba, ze istnieje takie rozwiazanie przekierowania na juz istniejace skrzynki, które daje mozliwosc pozostania na starej poczcie, ale z nowym adresem email - jezeli wiesz, o co mi chodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Tak, istnieje od co najmniej 30 lat.

prawdziwy z Ciebie omnibus, ale post malo konkretów wnosi do tematu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rimuhosting.com/support/settingupemail.jsp?mta=sendmail

+ klient pocztowy np. roundcube

 

ew. najprostsze rozwiązanie DirectAdmin, cPanel. Gdzie jest możliwość zakładania kont mail. Posiadają również klienta pocztowego. Jeżeli chciałbyś mieć do tego jakiś dedykowany system zarządzania to można wykorzystywać ich API.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×