Jump to content

xpert17

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

xpert17 last won the day on October 29

xpert17 had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About xpert17

 • Rank
  Praktyk

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.six.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,711 profile views
 1. Jednakowoż. Zrobiłem test. Zarejestrowałem testową bezsensowną domenę .pl co kosztowało mnie 2 zł 12 groszy (jeszcze będę musiał do tego dopłacić 49 groszy polskiego VATu, bo faktura jest duńska). Po tygodniu wytransferowałem sobie tę domenę. I się wytransferowała. Nie mam pojęcia na czym polega sztuczka i dlaczego ktoś postanowił dopłacić 10 złotych do mojej zabawy.
 2. no i chyba się nie udało, bo nigdy nie napisał :-)
 3. pewnie wiele z tym nie zrobisz, bo jest to tytuł prasowy zarejestrowany w sądowym Rejestrze Dzienników i Czasopism (właścicielem tytułu jest Trybunał Konstytucyjny RP) ale jeśli masz jakiś pomysł to powodzenia
 4. to oddasz mu domenę i stracisz te 10 złotych
 5. Niestety, musiałbyś się najpierw zapisać do PiS. Wtedy może by od Ciebie je odkupili za 0,333 sasina. A gdybyś był instruktorem narciarskim, to może nawet kupiliby domenę e-pr0ductofpoland.biz jako świetną domenę do promocji i sprzedaży polskich towarów. A tak... nici z interesu.
 6. xpert17

  dronly.pl

  może to? https://www.urbandictionary.com/define.php?term=dronly "hey bro i got some great midis bro" "nah bro midis are gross...im dronly"
 7. Możesz uzyskać bezpośrednio od EURid kod authinfo i szybko przenieść domenę gdzieś indziej. Wejdź na stronę https://whois.eurid.eu/en/emergency-auth-code/?domain=twojadomena.eu
 8. Każdy zawsze może Cię pozwać o cokolwiek.
 9. Na przykład: http://www.lowiecki.pl/domena.php
 10. w nTLD dałoby się zarejestrować dłuższą
 11. To masz chyba za dużo kasy, jak sam nawet nie wiesz ile Cię coś kosztuje. A zgodnie z cennikiem NASK "Za przedłużenie domeny znajdującej się w stanie BLOCKED naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10% kosztu przedłużenia domeny." (a przedłużenie domeny .pl to 40 zł, funkcjonalnej 30 zł)
 12. niestety, panika od lat jest nakręcona na takim poziomie, że nawet najprostsza wizytówka nie może być "bez kłódeczki"
 13. Bezpit to był minister skarbu na dworze księcia Bezpryma (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezprym)
 14. ja miałem domenę "macierewicz-zabiera-domeny.mil.pl" i mi ją Macierewicz zabrał
 15. gdybyś uważał na lekcji angielskiego w podstawówce, zaoszczędziłbyś 9,90 zł
×