Jump to content
Sign in to follow this  
luulcak

tablicalotow.pl

Recommended Posts

tablicalotow.pl

 

Jakoś mi się spodobała ta nazwa, wydaje mi się dobra dla portalu typu flightdiary.net itd.
Aczkolwiek serwis z biletami lotniczymi, rozkładem lotów itd. też wchodzi w gre.
Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt branża zapchana, ale perspektywy rozwoju dają nadzieje.... no nic zobaczymy.

Upadek kolejnych tanich linii lotniczy? Co rozumiesz przez 'perspektywa rozwoju' ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lotnictwo cywilne to branża której prognozuje się (nie od dzisiaj) dość dynamiczny rozwój czyli wzrost ilości przewożonych pasażerów. Wymusza to inwestycje zarówno samych linii jak i wszelkich instytucji, firm powiązanych bezpośrednio z branżą. W Polsce powstają nowe "lokalne" lotniska ( Radom, Gdynia), nadal nie ma decyzji co do lokalizacji lotniska centralnego mającego odciążyć port Chopina, ale jego powstanie jest także nieuniknione bo Warszawa nie przeskoczy swojej przepustowości w pewnym momencie. Fakt, iż ta perspektywa może okazać się nie najbliższa, ale jednak.

O upadku tanich linii (z wyjątkiem nie najuczciwiej finansowanej OLTexpres nie słyszałem, co więcej Ryaner w 2012 roku przewiózł w Polsce więcej pasażerów niż rodzimy LOT. Rozwój tej taniej linii jest na tyle dynamiczny, że póki co o upadku nie ma mowy.

Globalizacja, otwarcie rynków, wzrost szeroko pojętej świadomości społeczeństwa sugeruje, iż za przykładem USA transport lotniczy staje się coraz bardziej popularny.

Serwisów internetowych sprzedających bilety, informujących o połączeniach, sposobach na tanie podróżowanie (www.fly4free.pl, www.lotzagrosze.pl, www.skyscanner.pl itd) jest cała masa i jakoś to wszystko działa.

Stąd moje założenie, że branża rozwojowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×