Jump to content
Sign in to follow this  
Draft

omega3.pl

Recommended Posts

Dzisiejsza informacja z maila od Premium.pl:

 

"Obserwowana przez Ciebie domena omega3.pl została sprzedana poprzez Kup Teraz za 6000,00 PLN netto (7380,00 PLN brutto)."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to, że jak ktoś obserwuje daną domenę może dowiedzieć się za jaką kwotę została sprzedana. To, że ktoś obserwuje ok - może być informowany o zmianie abonenta, wystawieniu na giełdę, zmianie ceny... ale nie za cenę za którą została sprzedana! Kwota transakcji powinna być traktowana jak świętość między kupującym a sprzedającym.

 

Premium.pl - masz karnego ku.... ode mnie :P

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta opcja chyba jest od niedawna. Wcześniej dla obserwowanych domen po sprzedaży cena była wygwiazdkowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie przy zakupie z opcji "Kup Teraz" widocznej dla wszystkich nie ma problemu w ujawnieniu tej kwoty. Inaczej sprawa wyglądałaby przy transakcji escrow, tutaj cena nie powinna być widoczna w żadnych informacjach wysyłanych do innych użytkowników (i zapewne tak jest)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się to, że jak ktoś obserwuje daną domenę może dowiedzieć się za jaką kwotę została sprzedana. To, że ktoś obserwuje ok - może być informowany o zmianie abonenta, wystawieniu na giełdę, zmianie ceny... ale nie za cenę za którą została sprzedana! Kwota transakcji powinna być traktowana jak świętość między kupującym a sprzedającym.

 

Premium.pl - masz karnego ku.... ode mnie :P

 

Czy to była cena KT, czy escrow / cena po negocjacjach? Jak patrzę to wydaje mi się że była to kwota KT na giełdzie, ale mogę się mylić. Jeśli było inaczej, to oczywiście błąd i poprawimy. :-/

 

[edit] Ok, poprawione. Trochę ostatnio zmienialiśmy w mailach i zapodział się jeden warunek...

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×