Jump to content
blind_i

Sprzedaż domen w pierwszym roku

Recommended Posts

Witam,

tak jak w temacie szukałem na forum i regulaminie AF (jako rejestratora) ale nigdzie nie znalazłem

Jeżeli kupuje domene za 14 zł, i sprzedaje ja w pierwszym roku to czy dopłacam coś rejestartorowi domeny (w home wiem że tak jest) ale w AF nie moge się tego doczytać,

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

tak jak w temacie szukałem na forum i regulaminie AF (jako rejestratora) ale nigdzie nie znalazłem

Jeżeli kupuje domene za 14 zł, i sprzedaje ja w pierwszym roku to czy dopłacam coś rejestartorowi domeny (w home wiem że tak jest) ale w AF nie moge się tego doczytać,

 

Pozdrawiam

 

Chodziło Ci chyba o AM. (AfterMarket.pl)

A dopowiadając na Twoje pytanie - nie nie musisz nic dopłacać, w Premium.pl również nie musisz nic dopłacać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak chodziło mi o o AM (sprawdzam waszą czujność :D)

 

Dzięki za odpowiedz,

 

chociaż jest to zastanawiajace, że u niektórych rejestratorów kupuje się domene niby w promocji na pierwszy rok, a przy sprzedaży w tym czasie (ogólnie zmianie abonenta) trzeba pokryć różnice w cenie promocjyjnej i abonamencie rocznym normalnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak chodziło mi o o AM (sprawdzam waszą czujność :D)

 

Dzięki za odpowiedz,

 

chociaż jest to zastanawiajace, że u niektórych rejestratorów kupuje się domene niby w promocji na pierwszy rok, a przy sprzedaży w tym czasie (ogólnie zmianie abonenta) trzeba pokryć różnice w cenie promocjyjnej i abonamencie rocznym normalnym.

Z takim pytaniem zwróć się do UOKiK. To, że mają taki zapis w regulaminie jeszcze nie znaczy, że jest on zgodny z prawem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×