Jump to content

retro

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

retro last won the day on February 15

retro had the most liked content!

Community Reputation

128 Excellent

About retro

 • Rank
  Praktyk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

4,877 profile views
 1. Brak zainteresowania dotyczy tylko aukcji domen, praktycznie ta forma sprzedaży na premium.pl nie istnieje. Reszta jak najbardziej OK
 2. Emigracja domen do premium będzie z pewnością duża, bo to znów kusząca oferta jak na początku ppd.pl czy premium.pl, gdzie premium miało wiele fajnych ofert i promocji. Niestety premium.pl przestało być atrakcyjną giełdą domen ze względu na brak zainteresowania, ale nadal jest bardzo dobrym rejestratorem czy platformą do przeprowadzania transakcji escrow.
 3. To weryfkujcie je ręcznie, jeśli uznacie, że to słaba domena lub literówka to informujecie abonenta, że domena się nie zakwalifikowała do user premium.
 4. Wiadomo kto kupił, wiadomo kto sprzedał... wiadomo, że kwota nie była mała
 5. ... jeden mieszka pod miastem drugi w centrum. I ten co mieszka pod miastem może mieć piękny, wypasiony dom, a ten co w mieście może żyć w starym zdezelowanym domu. Jednak wartość 1 m działki będzie wyższa w Centrum. Z domenami jest tak samo... oczywiście można mieć meble24h.com.pl i być wielką firmą tylko to trochę wstyd jeśli mając milionowe obroty nie chcieli by kupić meble.pl za np. 500 tys. Zresztą poważna firma na słabej domenie (nie mówię o brandach) wygląda trochę jak wysiadający gość w dresie i mokasynach z Bentleya...
 6. To dlaczego z artykułu można się dowiedzieć, że na drodze prawniej przejęli domenę?
 7. Gadam o tym... że nie masz monopolu na komentowanie... i nie mówię, że przeceniasz wartość domen tylko, że ich nie doceniasz... więc czytaj ze zrozumieniem.
 8. A kim Ty jesteś by oceniać wartość domen? chyba odezwała się w Tobie Moralność Kalego...
 9. Super oszczędność dla tak dużej firmy...pewnie kluczowa jeśli chodzi o ich działania. W sumie mogą też mniej śmiecić w budynkach TV to jeszcze zaoszczędzą na sprzątaczkach. Myślę, że ta Bardzo jestem ciekawy tych rozmów... w sumie to Ci kibicuje, bo to pokazałoby, że jeszcze czegoś musiałbym się nauczyć w tej branży... i ktoś może być skuteczniejszy.
 10. Aż szkoda tego komentować... W takim razie po co im tvpsport.pl jak mogli mieć jeszcze szybciej tvpsport.net.pl i na tym też doskonale by sobie radzili? P.S. a tak przy okazji jak tam odkupiłeś już wszystkie domeny z mojej listy czy coś jeszcze zostało...?
 11. Tak i dla 4,5 tys zł taka firma czekała latami, aż NASK im ją wyda... można i tak.
 12. Jeśli była do odkupienia za 4,5 i mogli mieć ją za tyle bez "lat walki" to są idiotami.
 13. Przeczytaj artykuł!!! Tam jest jasno wszystko napisane.
 14. Jeśli przeczytasz artykuł to tam czarno na białym jest napisane... - lata walki - udało się odzyskać po takich stwierdzeniach to raczej nie kupili.
 15. W sumie to i tak bez znaczenia...
×