Skocz do zawartości

retro

Użytkownik
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana retro w Rankingu w dniu 4 Listopad

retro posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

102 Excellent

O retro

 • Tytuł
  Praktyk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

4 116 wyświetleń profilu
 1. Walka z dronem?

  #antydron.pl
 2. matematyka.com.pl

  Koniec aukcji dziś o 21.00
 3. matematyka.com.pl

  matematyka.com.pl Aukcja od 10 zł Bez Ceny Minimalnej. matematyka.com.pl Zapraszam do licytacji Koniec aukcji dziś o 21.00
 4. posesja.pl

  Powiem Ci jaką domenę mi załatw (samą domenę bez biznesu) a ja Ci ją sprzedam z milion.
 5. posesja.pl

  To, że Tobie się tak wydaje to nie znaczy, że domeny w Polsce nie są warte kwot zbliżonych do miliona. Uwierz mi gdyby niektóre domeny były do kupienia to milion zł zostałby spokojnie osiągnięty.
 6. alpinwork.pl szuka kupca

  ale co w tym jest niesamowitego? Oferta dotyczy serwisu + domeny, gdzie wg mnie serwis stanowi 99,9 wartości tej kwoty (bez względu czy ta kwota jest z kosmosu czy okazyjna)
 7. Domana za 1mln zł - ankieta

  System liczy chyba każde odhaczenie "ptaszka" bez względu czy jedna osoba zagłosowała tylko na jedną domenę czy inna na kilka, ale tak jak PB napisał jest to błędnie liczone.
 8. Domana za 1mln zł - ankieta

  Jak sam dobrze zauważyłeś to jest tylko zabawa. Oczywiście brakuje kilku domen, ale spisałem tylko, te które zostały podane przez użytkowników w temacie. Pewnie z 90% tych domen jest zajętych i nawet za 1 mln zł nie da się ich odkupić. Natomiast ostatnie lata do dyskusja głównie o "śmietniku" domenowych a tematów o naprawdę dobrych i wartościowych domenach brak. Temat cieszy się większą popularnością niż inne, a to pokazuje, że dobre domeny przyciągają nie tylko kasę, ale i zainteresowanie.
 9. Domana za 1mln zł - ankieta

  Ale to właśnie nie chodzi o "okoliczności" tylko o samą nazwę. P.S. Wiem nie dodałem odpowiedzi "żadna" P.S.2 jest 2x biznes.pl, ale nie wiem czy da się to zmienić
 10. Domena za 1 mln zł

  Utworzyłem ankietę w osobnym wątku. Zebrałem wszystkie domeny jakie padły w tym temacie pod kątem "wartości 1 mln zł" Można wybrać więcej niż 1 opcje. Proszę też się nie sugerować jak zagospodarowane są te domeny i jakie firmy lub osoby są w ich posiadaniu.
 11. Zebrałem wszystkie domeny jakie zostały podane w temacie. Można zaznaczyć więcej niż 1 opcje. Proszę nie sugerować się tym czy domena jest zagospodarowana i przez jaką firmę. W ankiecie chodzi o wartość samej nazwy.
 12. Domena za 1 mln zł

  Ja wiem, że domeny to specyficzna branża, ale jak czytam wypowiedzi niektórych to zastanawiam się po co zajmują się domenami jak domeny typu muzyka.pl uważają za słabe... Domena jest bardzo dobra bez względu czy młodzież mówi muza lub nuta.
 13. Domena za 1 mln zł

  Domeny typu zakupy.pl czy agencja.pl to dobre domeny, ale niestety są zbyt ogólne. Inaczej sytuacja wygląda z meble.pl, wakacje.pl, czy hotele.pl gdzie słowo kluczowe jest strzałem w 10 i definiuje w 100% to co tam znajdziemy. Do tego jak ktoś już wspominał wcześniej to domeny bardzo mocno komercyjne. Ja bym jeszcze taxi.pl dodał
 14. Domena za 1 mln zł

  Pewnie Networker napisał to na bazie jednej ze swoich domen, która ma podpiętą do programu partnerskiego
 15. Domena za 1 mln zł

  To podaj jeszcze te 2-3 domeny
×