Skocz do zawartości

przemek30

Użytkownik
 • Zawartość

  915
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana przemek30 w Rankingu w dniu 9 Wrzesień

przemek30 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

184 Excellent

O przemek30

 • Tytuł
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

11 244 wyświetleń profilu
 1. GoldCoin.pl

  Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania (31.08.2017r.) GoldCoin.pl - 2974 USD (ok. 10 600 PLN) Platforma SEDO
 2. MyTheresa.pl

  Nie moja sprzedaż, ale warta odnotowania (20.07.2017r.) MyTheresa.pl - 2326 USD (ok. 8500 PLN) Platforma SEDO
 3. Wypłaty środków z AfterMArket

  Pozamykać to możesz sobie np. drzwi w mieszkaniu, a takie uwagi możesz sobie kierować na prywatnym forum, jak nie znasz zasad i regulaminu to niestety, trzeba zaprzestać z tobą konwersować.
 4. Wypłaty środków z AfterMArket

  APZE w imieniu kilku użytkowników tego forum/inwestorów na rynku domen internetowych, którzy działają w tym biznesie od lat PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU. Dziękuję.
 5. Wypłaty środków z AfterMArket

  Wypłata została zaksięgowana na koncie bankowym. Wszystko działa sprawnie. Aftermarket.pl zgodnie z regulaminem zachowuje 5-dniowy okres (dni robocze) od zlecenia wypłaty w serwisie.
 6. Wypłaty środków z AfterMArket

  A czy ktoś ostatnio nie miał wypłaconych większych pieniędzy w okresie 5 dni roboczych od zlecenia wypłaty ?
 7. Wypłaty środków z AfterMArket

  Też czekam na większą kwotę do wypłaty, ale czas jest do jutra jako 5 dzień roboczy. Mam nadzieję, że założony przez Ciebie wątek/temat to tylko niepotrzebne straszenie innym użytkowników Aftermarket.pl
 8. Wypłaty środków z AfterMArket

  Czekam na wypłatę z Aftermarket.pl do jutra (piątku) jako 5 dnia roboczego od dnia zlecenia/dyspozycji wypłaty i mam nadzieję, że nic się nie zmieni.
 9. Wypłaty środków z AfterMArket

  Według mnie dyskusja jest zbędna. Regulamin mówi jasno, że wypłaty są realizowane do 5 dni roboczych i jeśli Aftermarket.pl się z tego wywiązuje, będzie wywiązywał i wywiąże się z moją wypłatą to jest wszystko ok. Chciałem mieć zapewnienie, że nic się nie dzieje złego i max. w piątek będzie zrealizowany przelew - wypłata., a kto o tym decyduje i jakie wypłaty są realizowane to nie ma takiego znaczenia... istotne jest zachowanie 5-dniowego terminu wypłat licząc dni robocze od zlecenia wypłaty.
 10. Wypłaty środków z AfterMArket

  Dziękuję za odpowiedź.
 11. Wypłaty środków z AfterMArket

  Aftermarket.pl odniesie się do zapewnienia klientów, że wszystko z wypłatami jest ok i max. 5 dzień roboczy zgodnie z regulaminem to standard w polityce wypłat firmy do użytkowników ?
 12. Wypłaty środków z AfterMArket

  Zleciłem wypłatę w sobotę 8 lipca... dzisiaj jest środa, a środków brak. Mam nadzieję, że jutro lub w piątek otrzymam wypłatę zgodnie z regulaminem 5 dni. Proszę Aftermarket.pl o wypowiedź oraz odniesienie się do ww. informacji na temat wypłat środków dla klientów AM.
 13. Dropped - Padł ?

  U mnie problem został rozwiązany.
 14. Dropped - Padł ?

  Problem nadal nie został rozwiązany. Brakuje wybranych, transferowanych domen z wczorajszego południa. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, ponieważ sytuacja jest niespotykana...
 15. Dropped - Padł ?

  Już ponad 12 godzin bez dostępu do prywatnej własności jaką jest możliwość zarządzania własnymi domenami.... czy to nie jest skandal ? Czy to jest normalność ?
×