Jump to content

Recommended Posts

dart.pl

 

Proszę o rozsądną wycenę niedawnej zdobyczy pod kątem KK. W ciągu jednego dnia otrzymałem 3 zapytania, ale najprawdopodobniej od domeniarzy, którzy na nią polowali. Zastosowanie chyba oczywiste, czy ktoś z Was orientuje się na tym rynku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Mysle, ze zadna z federacji, zaden zwiazek ani stowarzyszenie nie wylozy nawet 5k na te domene. Nadzieja w tym, ze czesto ich zalozyciele to takze dystrybutorzy sprzetu. To moze okazac sie znaczace. Uwazam jednak, ze w pl to sport za malo popularny, by uzyskac godziwe pieniadze za te domene - przynajmniej na ten moment. Inwestycyjnie, w perspektywie dluzszych kilku lat - byc moze, ale pod duzym znakiem ?

Domena bardzo mi sie podoba i mam nadzieje, ze sie myle - osobiscie bardzo lubie porzucac :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z kolei w ogóle nie skojarzyłem tej domeny ze sportem (dla mnie to były, są i będą rzutki). Za to od razu pomyślałem o D(igital)Art :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślałem, że to imię - skrót od D’Artagnan ;)

Niestety wyceny nie podejmę się bo nie znam tego rynku, choć zapewne warta jest ileś tysięcy.

Widziałbym ją dla kogoś takiego jak ta firma - doceniają dobre domeny skoro mają bilard.pl, a jednocześnie mają w ofercie dart - najdroższy za ponad 6 tys. zł

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mniej niż 5k bym nie oddał.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×