Jump to content
tomaszch

Pogoda24.com

Recommended Posts

Mnie się podoba, 24 akurat pasuje do tego połączenia i jest uzasadnione sugerując prognozę całodobową. Domena krótka, tyle że .com, więc cena będzie niższa niż w przypadku .pl. O wycenę się jednak nie pokuszę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 2016 r. to wiele tłumaczy...

 

Coś konkretnego tłumaczy, czy tak sobie piszesz? Wcześniej była zajęta, podobnie jak były (i nadal są) pl, eu, net, org - czy na to też masz wytłumaczenie? Chętnie się czegoś nowego dowiem. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej była zajęta, podobnie jak były (i nadal są) pl, eu, net, org - czy na to też masz wytłumaczenie? Chętnie się czegoś nowego dowiem. ;-)

Już spieszę z lekcją dla Ciebie :-)

 

Reszty mi się nie chce sprawdzać ale wspomniana przez Ciebie wersja z .pl to nic innego jak tania zapleczówa, wystarczy spojrzeć. Jest zajęta bo zaplecze też wymaga jakiegoś adresu a nie ze względu na jej wartość jako domeny.

 

 Linki sponsorowane___________________________________________________________________________________

                      queensnightclub.pl / pogoda24.pl / sexnightclub.pl / polweb.pl / sexpraca.pl / ontheweb.pl / queensnightclub.com.pl / dakama.pl /
                     shellpolska.pl / britishtravel.pl / dimeda.pl / queensnightclub.com / ethicon.pl / naftapolska.com / pharmaplan.pl / britishairlines.pl /
                     codman.pl / dziewczyny24.pl / mslonghorn.pl / dzifki.pl / polskanafta.pl / depuy.pl / trinon.pl / us5.pl / scantibodies.pl / airforce.pl /
                     ltu.com.pl / condom.com.pl / thenewyorktimes.pl / compamed.pl / hapag-lloyd.pl / claudiaschiffer.pl / terangnusa.pl / sempermed.pl
                     gieldanotowania.pl / petrochemiaplock.pl / allrightsreserved.pl / versacesport.pl / calvinclein.pl / reisenbiuro.pl / sexagencja.com.pl /
                     importeksport.pl / rossellini.pl / sexturystyka.pl 

To, że domena jest zajęta znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg... domeny są grubymi ninjami i tyle, zwłaszcza wersja kolegi @Tomaszch Pogoda24.com

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jakie zagospodarowanie? Żeby człowiek sobie mógł pogodę sprawdzić? W Google Chrome już jest "ficzers" i wystarczy w pasku przeglądarki wpisać miasto + pogoda. Według mnie niestety 0zł. Za dużo tego, a pogodę w dzisiejszych czasach to na kalkulatorze można sprawdzić :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] a pogodę w dzisiejszych czasach to na kalkulatorze można sprawdzić :P

 

Albo wyglądając rano przez okno :P

 

Zgadzam się, że domena kiepskawa ale nie wyceniałbym jej na 0 zł. Niskie xx - xxx na jakiejś dobrze owianej marketingiem aukcji może się trafi. Zacznij od Allegro - widziałem tam czasami gorsze a sprzedane za jakieś złotówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo wyglądając rano przez okno :P

 

Zgadzam się, że domena kiepskawa ale nie wyceniałbym jej na 0 zł. Niskie xx - xxx na jakiejś dobrze owianej marketingiem aukcji może się trafi. Zacznij od Allegro - widziałem tam czasami gorsze a sprzedane za jakieś złotówki.

 

No może faktycznie przesadziłem, 0zł byłaby warta kdjfdgdfjgdfg.com. Niemniej jednak z reguły wiemy jak kończą te domeny z pułapu xx - xxx. Na tych "0zł" i braku przedłużenia :-)

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzasadzie każda z powyższych opinii Kolegów z forum ma sens:
- "...24" TAK, ale

- ",com"już NIE,

- przy trzymaniu i liczeniu pod własny projek tjescze by uszła, ale, już istniejąca konkurencja ogromna, więc powodzenie potenclalnego projektu mocno dyskusyjne,

- zakładanie z góry sprzedaży domenyza xx(wyłączając wyprzedaże przed ewentualnym przedłużeniem, czyli akcję"ratujmy co się da") , wg mnie nie ma sensu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzasadzie każda z powyższych opinii Kolegów z forum ma sens:

- "...24" TAK, ale

- ",com"już NIE,

- przy trzymaniu i liczeniu pod własny projek tjescze by uszła, ale, już istniejąca konkurencja ogromna, więc powodzenie potenclalnego projektu mocno dyskusyjne,

- zakładanie z góry sprzedaży domenyza xx(wyłączając wyprzedaże przed ewentualnym przedłużeniem, czyli akcję"ratujmy co się da") , wg mnie nie ma sensu

 

Dobre podsumowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy spojrzeć do własnego portfolio domen czy macie jakieś domeny z przyrostkiem 24 i .com

przedrostkiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przedrostkiem ;)

 

 

Cytat z Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przedrostek

 

Przedrostek, prefiks – w językoznawstwie jest to fragment wyrazu (tzw. morfem) dodawany po lewej stronie do słowa podstawowego lub jego rdzenia (czyli do podstawy słowotwórczej), służący tworzeniu wyrazów pochodnych. Wyraz może nie posiadać żadnego prefiksu, może posiadać jeden lub więcej prefiksów.

(...)

Przykłady:

nie-do-świad-czo-ny, od-jazd

;)

 

 

 

Wystarczy spojrzeć do własnego portfolio domen czy macie jakieś domeny z przyrostkiem 24 i .com

 

Cytat z Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przyrostek

 

Przyrostek, sufiks – w językoznawstwie jest to każdy fragment wyrazu (jego morfem), o ile jest dodany po jego rdzeniu (czyli podstawie słowotwórczej) i jednocześnie ma własności słowotwórcze (czyli nie jest końcówką fleksyjną, przy czym rozróżnienie na "sufiks" jako element słowotwórczy i "końcówkę" jako wykładnik fleksyjny typowe jest wyłącznie dla polonistyki i slawistyki, a nie jest stosowane w innych filologiach, stąd na przykład w angielskiej i niemieckiej wersji tego artykułu "sufiks" jest egzemplifikowany w pierwszym rzędzie jako wykładnik deklinacyjny). Danemu wyrazowi może towarzyszyć jeden sufiks, kilka lub żaden.

Sufiksy razem z przedrostkami (prefiksami) i wrostkami (infiksami) wchodzą w skład zrostków (afiksów), czyli tych morfemów słowotwórczych, które odpowiadają za tworzenie wyrazów pochodnych.

Przykłady:

ogromn-iast-y, konstantyn-opol-owianin-ecz-ka

 

Więc czy "24" jest przyrostkiem czy nie?

 

 

 

 

P.S. W cytatach z Wikipedii usunąłem linki.

Edited by BizM
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedam za 1000zl

Za tego tysiaka, to "przedam.pl, czy "przedam.com",a może "przedam24.com" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×