Jump to content
Bazyli

Socjal.pl

Recommended Posts

Socjal.pl

 

Przez parę lat odkąd jest u mnie kilkanaście zapytań i parę ofert. Najwyższa na 2.5k. Być może powinienem ją wtedy sprzedać. A być może dzięki Brexitowi otwiera się dla niej szansa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A być może dzięki Brexitowi otwiera się dla niej szansa...

Czyli, że ludzie będą wracać z Anglii i zaczną wchodzić na Socjal.pl? :o

 

Edit: też bym ją sprzedał za 2,5k

Edited by banialuka1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie rozumiem jaki ma związek Socjal z Brexitem ? :huh:
2.5k to była dobra oferta imo.

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli, że ludzie będą wracać z Anglii i zaczną wchodzić na Socjal.pl? :o

 

Informator o prawach i przysługującym świadczeniom tym co zostają jak również dla tych zmieniających miejsce pobytu. Bo jakby szykuje się wiele zmian...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po takie informacje to raczej idzie się do urzędu pracy, urzędu miasta, na "kuronia" czy gdzie tam... Nie wiem ale jako mieszkający w Anglii nie widzę sensu istnienia takiego serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po takie informacje to raczej idzie się do urzędu pracy, urzędu miasta, na "kuronia" czy gdzie tam... Nie wiem ale jako mieszkający w Anglii nie widzę sensu istnienia takiego serwisu.

 

Siedząc w Polsce a chcąc np. wyjechać do Hiszpanii trudno jakby udać się tamtejszych urzędów pracy. Poza tym każdy z nas interesujących informacji szuka najpierw w necie.

Nie bronię tej domeny bo sam mam mieszane uczucia i zastanawiam się jak jeszcze można by ją było wykorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do możliwego zastosowania myślę, że może być to ciekawa propozycja dla nazwy klubu. Mi się podoba. Powodzenia w sprzedaży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiego klubu?

Chyba jedynie klubu Towarzystwa pomocy św. Brata Alberta.

Tak poważnie to nie sprzedałbym tej domeny za 2,5 tys., za 2x tyle zacząłbym się zastanawiać.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak poważnie to nie sprzedałbym tej domeny za 2,5 tys., za 2x tyle zacząłbym się zastanawiać.

 

Pewnie dlatego jej wtedy nie sprzedałem bo wydawała mi się bardziej wartościowa. No nic to...dałem jej kolejny raz szanse...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×