Jump to content
Guest Michal!

if.pl

Recommended Posts

wrzucone do maszynki

 

moze sie uda ;)

Jeżeli Ty nie jesteś właścicielem opcji to się nie uda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze na dv.pl nie bylo zalozonej opcji, przynajmniej jak ja sprawdzalem

 

ps. jakby ktos byl zainteresowany - mdv*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
apze na dv.pl nie bylo zalozonej opcji, przynajmniej jak ja sprawdzalem

 

ps. jakby ktos byl zainteresowany - mdv*pl

Więc powodzenia ;)

 

JEST JUŻ OPCJA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dv.pl nie posiada opcji ;)

 

mozesz wyjasnic co to ta tajemnica "opcja" oraz gdzie to mozna sprawdzic czy posiada czy nie

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozesz wyjasnic co to ta tajemnica "opcja" oraz gdzie to mozna sprawdzic czy posiada czy nie

Przeczytaj forum albo faq na dns.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na dv.pl była opcja zanim jeszcze domena przeszła w stan postępowania.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

 

 

To mniej wiecej tak jak na domeny prawnik.pl, automaty.pl, szpital.pl itd ktore spada tez za chwile i tez zostala zalozona na nie opcja...... na 3 dni przed zawieszeniem !

Ale ludzie maja intuicje , pozazdroscic tylko .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja na domene to super rozwiazanie ;)

1. Nask moze kosic od abonenta domeny oplate za to ze ma a od kogos innego ze nie ma a miec moze

2. teoretycznie pracownik nask widzac dokumenty na stole o rezygnacje z domeny moglby wykupic sam opcje lub polecic szwagrowi

 

Czy jeszcze w innym panstwie takie cos dziala ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że niektórzy się upierają przy swoim, to dopiszę: opcja na dv.pl była założona sporo czasu przed jej wygaśnięciem.

 

A odnośnie całej dzisiejszej części tematu, to jest w ogóle bez sensu. Połowa z tych domen będzie przedłużona, część ma opcję, a resztę złapie mgpro. I o co cały hałas?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że niektórzy się upierają przy swoim, to dopiszę: opcja na dv.pl była założona sporo czasu przed jej wygaśnięciem.

 

A odnośnie całej dzisiejszej części tematu, to jest w ogóle bez sensu. Połowa z tych domen będzie przedłużona, część ma opcję, a resztę złapie mgpro. I o co cały hałas?

 

Mowiac polowa bedzie przedluzona masz na mysli dwuliterowki to jest mozliwe ale nie te ktore wymienilem bowie te sa usuniete a nie zawieszone ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. teoretycznie pracownik nask widzac dokumenty na stole o rezygnacje z domeny moglby wykupic sam opcje lub polecic szwagrowi

dla mnie teoretycznie=praktycznie. Nie chcę nikogo wytykać ani oskarżać, to temat na osobną dyskusję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mowiac polowa bedzie przedluzona masz na mysli dwuliterowki to jest mozliwe ale nie te ktore wymienilem bowie te sa usuniete a nie zawieszone ;)

 

Oczywiście.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była OPCJA.

Była ściema, że była opcja ;) Pewnie było floodowanie serwera nask.

 

Oczywiście mogę się mylić bo nie sprawdzałem tuż przed wejściem w postepowanie. Tym niemniej Pana wiarygodność podważa to, że nie przyznał się Pan do wzięcia opcji wcześniej zabierając głos w tym wątku, a teraz nagle Pan sobie przypomniał. Hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była ściema, że była opcja ;) Pewnie było floodowanie serwera nask.

 

Oczywiście mogę się mylić bo nie sprawdzałem tuż przed wejściem w postepowanie. Tym niemniej Pana wiarygodność podważa to, że nie przyznał się Pan do wzięcia opcji wcześniej zabierając głos w tym wątku, a teraz nagle Pan sobie przypomniał. Hehe

 

Ehh - szkoda prowadzić z Panem dyskusje. Zresztą jakie to ma znaczenie ;) Pozdrawiam!

P.S Lubię wszelkiego rodzaju teorie spiskowe ;)

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ehh - szkoda prowadzić z Panem dyskusje. Zresztą jakie to ma znaczenie ;) Pozdrawiam!

 

Każdy z nas ma swoje zdanie, inni forumowicze także. Nie ma co dyskutować - w tym zgoda.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że niektórzy się upierają przy swoim, to dopiszę: opcja na dv.pl była założona sporo czasu przed jej wygaśnięciem.

 

A odnośnie całej dzisiejszej części tematu, to jest w ogóle bez sensu. Połowa z tych domen będzie przedłużona, część ma opcję, a resztę złapie mgpro. I o co cały hałas?

 

 

Wczoraj zapomnialem zapytac a szczerze mowiac to glupio mi sie bylo przyznac, ze czlowiek nie wie o czym pisza inni ;)

Co zanczy okreslenie "a resztę złapie mgpro" Szukalem ale nie ma na forum ani nikogo o takim nicku ani nic na ten temat .Co to jest mgpro ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

BYŁA OPCJA NA DV.PL - gdyby nie było, to ja bym ją wykupił. Szkoda dalszej dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Była ściema, że była opcja ;) Pewnie było floodowanie serwera nask.

 

Zawsze to samo, biedny NASK, powinni coś czym prędzej wymyślić...

 

Oczywiście mogę się mylić bo nie sprawdzałem tuż przed wejściem w postepowanie.

 

Coś słabo sprawdzałeś, bo opcja była już na kilka dni przed wygaśnięciem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×