Jump to content
Tobi

Zrealizowane opcje

Recommended Posts

Mobilni.pl

 

pod com.pl serwis

 

Pozdrowienia

Grzegorz

 

ładnie brzmi z pl

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie wpadla Kosmetyka24*pl

Sam nie wiem a jak Wy oceniacie?

Jeśli chodzi o keyword "Kosmetyka" dzisiaj po 21:00 będę wiedział czy cieszy się powodzeniem czy nie ;)

 

Już wiem: nie cieszy się się powodzeniem.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mobilni.pl

 

pod com.pl serwis

 

Pozdrowienia

Grzegorz

 

 

bardzo ładnie brzmiąca domena i ze sporymi mozliwościami wykorzystania

 

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

PuzzleDlaDzieci.pl - wygląda na to, że będzie moja - dns już wysłał zawiadomienie, teraz czekam od Dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PuzzleDlaDzieci.pl - wygląda na to, że będzie moja - dns już wysłał zawiadomienie, teraz czekam od Dropped.

 

To jest piękne w rynku domen - niektórzy zakładają opcje na domeny, których inni nawet by nie zarejestrowali. ;-)

Wbrew pozorom nie chcę tu być złośliwy, po prostu skojarzyło mi się, bo rozmawiałem z kimś o tym na MD - jest parędziesiąt domen, na które kiedyś założyłem opcje i potem je trzymałem rok albo czasem dłużej, a obecnie leżą wolne. No i tak to z tymi domenami bywa. ;-)

 

[edit] a wrzucę, może ktoś przygarnie sierotki. ;-)

 

bd-rom.pl

biuletynbankowy.pl

bossnet.pl

ekspresje.pl

filozofiaprzyrody.pl

gangsterstwo.pl

geonetwork.pl

interreg.pl

kartyid.pl

kasperky.pl

katarynki.pl

laserowegraffiti.pl

mapper.pl

medycynabiologiczna.pl

meet-music.pl

missdomen.pl

mordobicia.pl

najlepszeadresy.pl

nowomowa.pl

plmerlin.pl

polskiezoo.pl

prorecycling.pl

protransport.pl

starogardgd.pl

turystykapodmiejska.pl

ukinfo.pl

vneb.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest piękne w rynku domen - niektórzy zakładają opcje na domeny, których inni nawet by nie zarejestrowali. ;-)

Zgadza się. Akurat ta domena była do kupienia w AM za około 500 PLN. Gdy ją znalazłem chciałem ją kupić, ale nie mogłem, bo do terminu wygaśnięcia było krócej niż ileś tam dni. Założyłem opcję i się zrealizowała. Mnie to trochę taniej wyszło, sprzedający nie sprzedał (z przyczyn technicznych).

A domena PuzzleDlaDzieci.pl mi się przyda, bo dzięki dopasuj.pl wiem, że mogę wyciągnąć z niej pieniądze.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta ciekawa , ale już ktoś wziął ;)

 

No bo ja powinienem się już kłaść spać, a nie krążyć i kraść domeny z wątków. ;)

 

Mi się też podoba. ;) W ogóle dzięki pb, wziąłem kilka z tych domen, może potrzymam rok (ale raczej nie dłużej). ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcialem sprawdzic ekspresje.pl bo nawet nawet ;)

ale wzialem na testy kasperky.pl dlugo mylilem ta fraze chyba powinna miec ruch mimo ze alexy brak wiesz cos o tym Przemek ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
chcialem sprawdzic ekspresje.pl bo nawet nawet ;)

 

Też u mnie ta domena. Ups.

 

W ogóle wracając do tematu wątku - ktoś z forum złapał dziś domenę drwal*pl z opcji może? ;) Ciekawa domena, skasowana była w NASK-u, gratuluję.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest piękne w rynku domen - niektórzy zakładają opcje na domeny, których inni nawet by nie zarejestrowali. ;-)

Wbrew pozorom nie chcę tu być złośliwy, po prostu skojarzyło mi się, bo rozmawiałem z kimś o tym na MD - jest parędziesiąt domen, na które kiedyś założyłem opcje i potem je trzymałem rok albo czasem dłużej, a obecnie leżą wolne. No i tak to z tymi domenami bywa. ;-)

 

[edit]

 

U mnie jest jeszcze lepiej. Czasem realizuje mi się opcja na domenę, której na dzień realizacji bym nie zarejestrował i zachodzę w głowę co mną kierowało, że założyłem opcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×