Jump to content
Sign in to follow this  
badmoon

mobileking.pl

Recommended Posts

Juz prawie zapomnialem, ze jakis czas temu za namowa mojej dziewczyny zarejestrowalem domene mobileking.pl. Z nudow wpisalem nazwe tej domeny w googlach, wyskoczylo troche artykulow o mobilking z niepoprawna pisownia, ale bardziej zainteresowalo mnie to, ze sprawe domeny poruszono na 2 forach.

 

Jak sadzicie, ile jest warta jako domena na sprzedaz? Moze jest sens uruchomienia pod tym adresem serwisu sprzedajacego karty prepaidowe mobilking itp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis odpada - zamkną Ci go.

Sama nazwa bez sensu ale jako literówka może być - tylko staty jakie? Bez tego nie ma o czym mówić. Poza tym trochę przespałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy przespal, niedlugo pewnie nowe reklamy sie pojawia. ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szogun czy oglądałeś swój avatar w totalnej ciemnosci? Sorry za OT ale może byś go zmienił.

Co do tematu to reklamy - te najlepsze - juz były

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serwis odpada.... trochę przespałeś.

Serwis to faktycznie ryzykowny pomysł ale nie zgodzę się, że przespał.

Reklamy cały czas się pokazują i z tego co wiem firma planuje nadal się rozwijać.

 

Skontaktuj się z osobą, która sprzedała domenę naszaklasa.pl właścicielom nasza-klasa.pl.

Jeśli czegoś się dowiesz, to będziesz miał dzięki temu porównanie co do sposobu wyceny domeny.

Nie zapomnij tylko, że NK ma ok. 14 mln. użytkowników a Mobile King ok. 45 tys. http://www.karciarz.pl/mobile-king ;)

 

I jeszcze istotne pytanie - czy ty chcesz ją sprzedać czy też MK zaproponował jej odkupienie ?

Bo sądząc po statystykach, którą widzę na http://mobileking.pl/ niekoniecznie muszą o nią zabiegać :excl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

I jeszcze istotne pytanie - czy ty chcesz ją sprzedać czy też MK zaproponował jej odkupienie ?

Bo sądząc po statystykach, którą widzę na http://mobileking.pl/ niekoniecznie muszą o nią zabiegać :excl:

 

Ruch jest faktycznie niewielki, ok. 130-150 wejsc bezposrednich dziennie. Myslalem, zeby zrobic z niej przekierowanie na wlasciwa strone MK, moze wtedy wiecej osob zacznie przez nia wchodzic.

 

MK nie proponowal mi odkupienia domeny, ale tez nie podalem pelnych danych kontaktowych.

 

A wracajac do reklam, to teraz atakuja dosc mocno w TV. "Dorzuci, nie dorzuci?" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch jest faktycznie niewielki, ok. 130-150 wejsc bezposrednich dziennie. Myslalem, zeby zrobic z niej przekierowanie na wlasciwa strone MK, moze wtedy wiecej osob zacznie przez nia wchodzic.

 

Twoje dane znajdą jeśli zechcą :excl:

 

Przekierowanie na stronę główną MK ?

To zrobią oni gdy ją posiądą.

 

A ten licznik pokazuje uu ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

A ten licznik pokazuje uu ?

 

 

uu czyli unikalnych wejsc? Jesli to jest to, on wlasnie takie wyswietla. Mam tez szczegolowe statystyki dostepne po zalogowaniu. Licznik dziala od niecalych 2 dni. Ma tylko jedna zasadnicza wade. Jest na jakims bardzo wolnym serwerze i zaladowanie go czasem strasznie dlugo trwa. Moze tez przez to nie zlicza wszystkich wejsc. Macie jakies sprawdzone dobre darmowe liczniki ze statami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Macie jakies sprawdzone dobre darmowe liczniki ze statami?

 

Stat4u.pl

 

Stat24.pl

 

Google Analytics

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslalem, zeby zrobic z niej przekierowanie na wlasciwa strone MK, moze wtedy wiecej osob zacznie przez nia wchodzic.

 

IMO - pomysł nie jest zły. Mobilking jest nowy, klienci dopiero napływają i większość z nich widząc reklamę w TV automatycznie dopisuje sobie "e" po mobil (przynajmniej Ci co angielski trochu znają ). Ja na przykład przez długi czas myślałem że tam to "e" jest... Moim zdaniem jeśli zrobisz to przekierowanie tylko utwierdzisz ich w błędzie - i zyskasz całkiem sporo powracających userów ;P ... A wtedy pewno właściciele mk będą skłonni więcej wyłożyć... Nie jestem tylko pewny, czy prawnie będzie to w porządku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisząc, że badmoon przespał miałem na mysli te reklamy, które zostały zakazane przez moherowe berety. Wtedy było sporo wejść i o ten okres przespany mi chodziło. Przypuszczam, że CTR byłby spory.

Poza tym uważam, że MK ma wcale niezłą literówkę - taką spolszczoną no i krótszą od mobileking.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra literówka, tylko uważaj jakie reklamy tam umieścisz, reklamy kontekstowe, to zły pomysł, może skończyć się procesem, odrazu Ci zabiorą domene, jak tylko się zoriętują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslalem, zeby zrobic z niej przekierowanie na wlasciwa strone MK, moze wtedy wiecej osob zacznie przez nia wchodzic.

 

Nie wiem czy przekierowanie na wlasciwa strone zwiekszy ruch - raczej nie.

 

Wiem za to, ze jesli ktos z MK obserwuje staty i zauwaza wejscia na strone to istnieje ryzyko, ze szybko Cie znajda. Wtedy masz 50/50, ze beda mili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprzedaj bo cie dojdą mają sposoby

 

Nie ma to jak podrzucić komuś "smierdziucha" ehh... bez komentarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak podrzucić komuś "smierdziucha" ehh... bez komentarza.

 

A parking na sedo z reklamami jest nielegalny w tym przypadku? Domenka wisi tam od miesiaca i przynosi srednio $1 dziennie. CTR na poziomie 15%, wiec chyba nie jest tak zle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1$ dziennie, to ~60PLN/mies ~700PLN/rok - chcialbym miec taka literowke :) tym bardziej, ze to nowy byt, ktory sie dosyc agresywnie reklamuje i jako jeden jedyny z MVNO stara sie pozyskac klientow, zatem te reklamy nie beda jedno sezonowe, ale bedzie jeszcze co najmniej kilka serii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×