Jump to content
Warszawiak

Gmail.pl na sprzedaż!

Recommended Posts

Jeśli Panie poetki są ładne, to można przymknąć oko na ten myk z gmail a jak nie - to na stos ;)

 

Jak to w życiu zawsze jest jakieś "ale" Może na aukcji będzie ktoś z google? Swego czasu był na forum ktoś, kto kolekcjonował takie trudne domeny bo żadnych prawników się nie bał. Może trzeba było najpierw zrobić małe ciche rozeznanie u domainerów bo a nóż znalazłby się ktoś kto by ją po cichu odkupił, a tak wie o tym teraz pół Polski i pewnie cały sztab prawników google. Ciekawe jak nowy nabywca uzasadni posiadanie takiej nazwy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz bedą kwot rzędu kilkuset tysięcy - trzeba było zrobić aukcję prywtną.

 

A tutaj widze żal dupe ściska domainerom ;-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaraz bedą kwot rzędu kilkuset tysięcy - trzeba było zrobić aukcję prywtną.

 

A tutaj widze żal dupe ściska domainerom ;-D

 

Sciskac to bedzie w gardle delikwenta, ktory wyrzuci w bloto kilkadziesiat tysiecy zloty :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wygraliście sprawy z Google, tylko została umożona ze względów formalnych. Bez problemu może zostać wszczęta ponownie, gdy prawnik Google złoży poprawnie pozew.

Żeby złożyć pozew musiałby umieć ;))))) Już raz pokazali jak potrafią.

Poza tym musiałby znaleźć powód. A tych brak... nie naruszam niczyjego prawa - Google nie posiada znaku towarowego "gmail".

 

ps. umorzona piszemy przez "rz".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu chodzi o to aby Google zdobyło tą domenę bez potrzeby kolejnych sporów (choć nie sądzę aby przekroczyli pewną, rozsądną dla nich kwotę).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może po prostu chodzi o to aby Google zdobyło tą domenę bez potrzeby kolejnych sporów (choć nie sądzę aby przekroczyli pewną, rozsądną dla nich kwotę).

Ależ przekroczyliśmy! Zamiast zwrotu kosztów zakupu domeny, zaproponowali nam bezpłatne przekazanie praw.

A wiec przesadziliśmy o całe 12 zł! To nie żarty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena po pierwszym dniu aukcji robi wrażenie - niestety w najbliższych dniach będziemy mieli na allegro wysyp domen typu: "super-prosty-adres.pl" czy "poczta-g-mail-24.pl"...

 

Ta plaga może być gorsza niż szaleństwo z domenami "euro2012" !!! ;)

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytowanie tej domeny to wyrzucanie pieniedzy w błoto!!

 

Wystarczy dzien czy dwa wstawic ja na parking czy przekierowac na inny serwis www i trzeba bedzie sie z domeną pożegnac + oddac to co się zarobiło..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Licytowanie tej domeny to wyrzucanie pieniedzy w błoto!!

 

Wystarczy dzien czy dwa wstawic ja na parking czy przekierowac na inny serwis www i trzeba bedzie sie z domeną pożegnac + oddac to co się zarobiło..

Novitz - jesteś genialny! Zwykły człowiek, a mówi jak prawnik! Prawie uwierzyłam, że się na tym cokolwiek znasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Novitz - jesteś genialny! Zwykły człowiek, a mówi jak prawnik! Prawie uwierzyłam, że się na tym cokolwiek znasz ;)

 

Z tego co sie otientuje, nie wygraliscie sprawy w sadzie, tylko kancelaria, ktora reprezentowala Google wyslala zle napisane pismo. Jesli sie myle, prosze o konkretne wyjasnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha-wut.jpg

 

;)

 

To wszystko jeden wielki żart. Aby kupic tą domenę trzeba być - idiota lub osoba niedoinformowaną. A może to spisek wszystkich poetek? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łops..

 

Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro.

 

Więcej informacji o usuwaniu aukcji i zasadach na Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Novitz - jesteś genialny! Zwykły człowiek, a mówi jak prawnik! Prawie uwierzyłam, że się na tym cokolwiek znasz ;)

 

 

Smiej sie smiej, tylko jak ktos bedzie chcial od Ciebie zwrotu zaplaconej kwoty, to zebys sie nie zdziwila.. Na allegro "wprowadzic w blad" laika nie bedzie trudno, ale tutaj.. no prosze, nie wygłupiajmy się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, dobrze by było, gdyby domena gmail.pl kierowała na google. Obserwuję, że wiele osób podaje swoje maile z końcówką gmail.pl , nie gmail.com

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem, dobrze by było, gdyby domena gmail.pl kierowała na google. Obserwuję, że wiele osób podaje swoje maile z końcówką gmail.pl , nie gmail.com

 

Wlaczenie catch-all byloby najwiekszym bledem, jaki moglyby poplenic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
UWAGA! Nasz serwis zmienia adres!

1 październik, 2008 - 22:27 — admin

 

Od 1 października czynne są 2 NOWE adresy prowadzące do naszego serwisu:

www.klubliteratow.pl oraz www.grupaliteratow.pl

 

Z dniem 1 listopada przestajemy posługiwać się adresem www.gmail.pl!

Co się z nim stanie - nie wiemy.

 

Zmiana pozostanie bez wpływu na działanie serwisu, konta, czy prace.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy takich "kozackich" licytacjach pojawia się dużo żartownisiów i myślę że i tym razem tak jest. Przy duzych licytacjach poważnie licytujących jest zawsze tylko paru a tutaj mamy kalejdoskop nicków w allegro. Myślę że ludzie licytują dla żartu.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smiej sie smiej, tylko jak ktos bedzie chcial od Ciebie zwrotu zaplaconej kwoty, to zebys sie nie zdziwila.. Na allegro "wprowadzic w blad" laika nie bedzie trudno, ale tutaj.. no prosze, nie wygłupiajmy się ;)

Wprowadzić w błąd? Czym wprowadzam w błąd?

Sprzedaję świetną domenę i daję gratisa.

 

Bierze to kto chce i za ile chce - jaki ja mam na to wpływ?

Aukcja od 1 zł, bez minimum.

 

Jeśli stanie na 10 zł - ok.

Jeśli na 100.000 też ok, przecież nie ja decyduję o cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy jestem co na to prawnicy googla - domena z wadą prawną - watpie abys oczyscila rece chyba ze umowa sprzedazy bedzie dobrze przygotowana przez prawnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem, dobrze by było, gdyby domena gmail.pl kierowała na google. Obserwuję, że wiele osób podaje swoje maile z końcówką gmail.pl , nie gmail.com

Pomyłek z wpisaniem 02.pl zamiast o2.pl jest kilkakrotnie więcej - jednak NIKT (dzwoniłam i pytałam) nie próbował firmie ZERO DWA odebrać ich domeny ze względu na podobieństwo adresów lub ilość pomyłek.

 

Statystyka pomyłek na 2 mln. ludzi: http://www.futrega.org/stek/2006/12/28/kon...statystyki.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawy jestem co na to prawnicy googla - domena z wadą prawną - watpie abys oczyscila rece chyba ze umowa sprzedazy bedzie dobrze przygotowana przez prawnika.

Cieszę się, że mamy w tym gronie specjalistę. Dziękuję za informację. Myślę w takich chwilach, że niepotrzebnie wyrzucam kasę na człowieka ze specjalizacją w tej dziedzinie, bo wystarczyło by słuchać porad na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×