Jump to content
Sign in to follow this  
innan.frosten

Literatura

Recommended Posts

Witajcie,

 

 

Piszę obecnie pracę magisterską nt. prawa ochronnego na znak towarowy w związku z rejestracją domeny. To podforum jest kopalnią wiedzy na temat tej ważniejszej sprawy jaką jest praktyka. Chciałbym jednak zapytać Was o literaturę tematu. Zależałoby mi na w miarę nowych tekstach (monografie, arty itd.) ponieważ rzeczywistość, na której chciałbym się skupić, zmienia się dość dynamicznie ;)

 

Obecnie czytam: http://www.e-marketing.pl/ksiazki.php?pid=2515

 

Za wszelkie porady z góry dziękuję. Mam nadzieję, że wątek przyda się także innym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Twój promotor zrozumie, że literatura drukowana nie nadąża za tak dynamicznie zmieniająca się rzeczywistością i zaakceptuje to (pod ??? ) forum jako najważniejsze źródło w Twojej bibliografii ?

Możesz skorzystasz też z informacji podanych na vagla.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może Twój promotor zrozumie, że literatura drukowana nie nadąża za tak dynamicznie zmieniająca się rzeczywistością i zaakceptuje to (pod ??? ) forum jako najważniejsze źródło w Twojej bibliografii ?

Możesz skorzystasz też z informacji podanych na vagla.pl ?

 

Podforum - znaczy dział "Prawo" forum Di.pl.

 

Promotor na pewno częściowo to zrozumie, jednak praca magisterska bez zauważalnej bibliografii obejść się nie może. Literatura nt prawnych aspektów korzystania z domen internetowych powstaje i coś można z niej wyłuskać. O ile jestem w stanie ogarnąć temat w samym internecie (m.in. vagla.pl), to jednak nie wiem dużo o zwykłej literaturze: monografie, prace doktorskie, artykuły w różnych periodykach wydawanych przez Wydziały Prawa itd. Dlatego zwracam się o pomoc do forumowiczów. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest jakaś kryptoreklama??

 

To raczej próba merytorycznego rozpoczęcia wątku. Jeśli link komuś przeszkadza to proszę moderatora o jego usunięcie, ale przyznam, że jestem zdumiony Twoją podejrzliwością.

Edited by innan.frosten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee tam, zaraz kryptoreklama. Pewnie tylko zapomniał podac nazwisko promotora, jego telefonu i nazwę katedry, aby można było szybko i sprawnie zatelefonować i wyjaśnić mu, że tak jak wspomnial Kangur, literatura nie nadąża za rynkiem domenowym i w ogole za internetem. :P

 

PS "Przed mrozem" czy jakos tak (innan frosten) - posty mozna edytowac ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eee tam, zaraz kryptoreklama. Pewnie tylko zapomniał podac nazwisko promotora, jego telefonu i nazwę katedry, aby można było szybko i sprawnie zatelefonować i wyjaśnić mu, że tak jak wspomnial Kangur, literatura nie nadąża za rynkiem domenowym i w ogole za internetem. :P

 

PS "Przed mrozem" czy jakos tak (innan frosten) - posty mozna edytowac ;)

 

Być może w momencie napisania pracy będzie ona już częściowa nieaktualna - zdaję sobie z tego sprawę, ale to dotyczy wielu tematów prawa, nie tylko internetu. A prace mgr na Wydziałach Prawa jednak powstają. Chciałbym się skupić na sytuacji w latach 2007-2008, co będzie dalej rzecz jasna nie przewidzę ;)

 

Co do linku - obstaję przy swojej wersji "merytorycznego początku". Resztę pozostawiam moderatorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×