Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

sporo róznych sklepów i serwisów może akurat ktoś coś znajdzie dla siebie

 

Afiliant

 

dużo prostych narzędzi do generowania linków banerów itp

 

 

 

Wózki dziecięcie z sensowną prowizją. Pomoże ktoś? :)

 

znajdziesz tam sklep z akcesoriami dla dzieci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy znacie jakiś ciekawy (dochodowy) erotyczny program partnerski , który sprawdziłby się na przekierowanie ruchu z domeny o tematyce sex kamerki online?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy znacie jakiś ciekawy (dochodowy) erotyczny program partnerski , który sprawdziłby się na przekierowanie ruchu z domeny o tematyce sex kamerki online?

 

showup.tv ma program

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć

Szukam firm w branży domen (rejestracji, utrzymania) , hostingu , które oferują programy partnerskie .

Podrzuci ktoś jakieś pomysły .

Dzieki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ostatnio analizowałem, to hrd.pl miało najlepszą ofertę. Oprócz tego aftermarket.pl też ma program partnerski. O hosting zapytać najlepiej na forum wht. Ja mam w biznes-host.pl, ale oferty analizowałem ponad 7 miesięcy temu, także może jest coś ciekawszego.

 

A teraz moje pytanie. Programy partnerskie lub systemy płacące za leady dla telekomunikacji, tzn. telefonia komórkowa krajowa, zagraniczna, rozmowy międzynarodowe, rozmowy z krajów emigracji do polski. Macie jakieś sprawdzone?

Share this post


Link to post
Share on other sites

szukam pp w temacie pozyczek online, sms,bez bik.

w zanox tego sporo

bankier też dużo ma, coś jest w netsales, comperia

Cześć, czy jesteście w stanie doradzić, czy dobrze zarabiająca domena na parkingu (kredyty-chwilówki) będzie lepiej zarabiała z jakimś programem partnerskim?

Drugie pytanko, czy są tego typu programy oferujące content?

Trzecie: Czy z ProfiCredit ktoś już próbował?

http://www.partner.proficredit.pl/

 

z góry dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, czy jesteście w stanie doradzić, czy dobrze zarabiająca domena na parkingu (kredyty-chwilówki) będzie lepiej zarabiała z jakimś programem partnerskim?

Drugie pytanko, czy są tego typu programy oferujące content?

Kliki w Adsense są na tyle dobre w chwilówkach, że wychodzi to chyba lepiej, a na pewno prościej i szybciej niż pp. Content możesz brać z udostępnianych materiałów prasowych np. media.netpr.pl czy innych serwisów.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja do zanoxa przekonany nie jestem,... Ostatnio polepszyło się za to NetSaless i moje zadowolenie z współpracy z nimi naprawdę wzrasta. To samo jest z AdTaily :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie może jakiś fajny program partnerski bądź macie do polecenia dla stron ze śmiesznymi materiałami z sieci (obrazki, zdjęcia, filmiki)? Z góry dzięki za odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProciCredit rzeczywiście się opłaca - złapałem 4 osoby, zarobiłem 500 zł w pierwszym miesiącu, a moja strona jakoś wybitnie popularna nie jest. Pracuję nad promocją. Może da się jeszcze lepiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest dawid_454

Według mnie :

- ProciCredit

- AdTaily

- zanox?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy zna ktoś jakiś system partnerski dla np getin banku ?

 

chodzi mi konkretnie o cos takiego: link jest to literówka tegoz banku ( a raczej strony z jego produktami)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś rozglądał się za dobrym i sprawdzonym programem partnerskim z tematyki forex to polecam Forex-Affiliate, promujący brokera Easy-Forex. Ze wszystkich programów z tej branży, w których uczestniczę ten jest według mnie najbardziej godny polecenia. Wypłaty terminowe, hybrydowy plan prowizji (CPA + rev shere), dużo materiałów marketingowych.

Linki z ref.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś rozglądał się za dobrym i sprawdzonym programem partnerskim z tematyki forex to polecam Forex-Affiliate, promujący brokera Easy-Forex. Ze wszystkich programów z tej branży, w których uczestniczę ten jest według mnie najbardziej godny polecenia. Wypłaty terminowe, hybrydowy plan prowizji (CPA + rev shere), dużo materiałów marketingowych.

Linki z ref.

Pozdrawiam.

Ale to warto w ogole promowac? Raczej watpie zeby to bylo oplacalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programy partnerskie z branży forex oferują chyba najwyższe stawki dla partnerów jakie są dostępne w afiliacji internetowej. Jest to jak najbardziej opłacalne. Zyski uzależnione są oczywiście od inwestorów jakich pozyskasz. Im zasobniejszy będzie ich portfel i depozyt złożony u brokera tym Twoje prowizje będą wyższe (mam na myśli rev shere bo CPA jest jednorazowe). Prowizje naliczane są na bieżąco, a nie na koniec miesiąca więc praktycznie codzinnie możesz obserwować jakie obroty robią Twoi poleceni.

Podsumowując, jeżeli ktoś ma serwis albo chociaż domeny z ruchem z tematyki finansowej/inwestycyjnej to zdecydowanie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystałem

 

Ja ostatnio trafiłam na program partnerski ComperiaLead - ktoś korzystał? Warto?

Korzystałem z tego programu. Powiem tak - na 100 wysłanych wniosków w miesiącu 15-20 były akceptowane. Zarobek 450- 1100 najwięcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio bardzo dużo zamieszania jest z eventem, który ma się wydarzyć w październiku i na któym mają być takie osby jak Kijosaki, Robins. Tutaj można również zarobić poprzez polecanie i sprzedawanie wejściówek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szukam jakiegoś PP związanego z jubilerstwem najlepiej obrączki ślubne itp

 

wec.com.pl ale jedynie za pośrednictwem webepartners.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest olafnieweglowski

ze stomatologią jeszcze nic nie spotkałem, ale cóż może się coś nie długo pojawi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×