Jump to content
Sign in to follow this  
blaugrana

Podroze.com

Recommended Posts

Jak w temacie, proszę o opinie na temat tej domeny. Mi się wydaje bardzo mocna, ale chciałem poznać Wasze zdanie. Niestety nie mam do niej IDNa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak w temacie, proszę o opinie na temat tej domeny. Mi się wydaje bardzo mocna, ale chciałem poznać Wasze zdanie. Niestety nie mam do niej IDNa

 

 

Mi domena się podoba. Zawalcz o IDN'a jako komplet będą więcej warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo o ile się nie mylę nie ma IDNów do domen .com (ale mogę się mylić)

 

Osobiście również uważam że to mocna domena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego portfolio, nie? http://01.pl/lista które prezentował już jeden z użytkowników - kac_perski

 

Wszystkie warte kupę pieniędzy, a ta wcale nie jest najlepsza. :)

 

Moim zdaniem podroze.com warta zdecydowanie xx.xxx zł, a .com ani brak IDN-a wcale nie psuje piorunującego efektu tej domeny. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo o ile się nie mylę nie ma IDNów do domen .com (ale mogę się mylić)

 

Osobiście również uważam że to mocna domena...

idnów nie mozna dla org,biz,info, eu ,mobi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem podroze.com warta zdecydowanie xx.xxx zł, a .com ani brak IDN-a wcale nie psuje piorunującego efektu tej domeny. ;)

A moim zdaniem domena słaba, szczególnie bez IDNa ;) Co to w ogóle za słowo - "podroze" ? :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moim zdaniem domena słaba, szczególnie bez IDNa :) Co to w ogóle za słowo - "podroze" ? ;)

 

DD

 

Prawie jak literówka ;D

 

podrodze.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moim zdaniem domena słaba, szczególnie bez IDNa ;) Co to w ogóle za słowo - "podroze" ? ;)

 

DD

 

Chciałbym mieć choć jedną tak "słabą" domenę. :) W sumie to jakoś portalowi podroze.pl nie przeszkadzał brak IDN, choć pewnie mnóstwo osób przeglądając oferty na podróże.pl musi nieźle się dziwić, czemu na stronie jest "białe tło i same reklamy". ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak IDN przy domenie .com nie przeszkadza tak jak przy .pl. Moim zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brak IDN przy domenie .com nie przeszkadza tak jak przy .pl. Moim zdaniem.

 

 

Zgadzam się... domeny .com są bardzo fajne ;)

Ale większość przeciętnych ludzi niestety ich nie kojarzy... Ostatnio mówię np koledze (ma komputer nie od dziś) aby włączył cośtam --- kropka --- com a ten pisze cośtamCOM.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadzam się... domeny .com są bardzo fajne ;)

Ale większość przeciętnych ludzi niestety ich nie kojarzy... Ostatnio mówię np koledze (ma komputer nie od dziś) aby włączył cośtam --- kropka --- com a ten pisze cośtamCOM.pl ;)

podrozecom.pl wolna :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś już rok temu miałem zarejestrować podroz24.pl , ale jej nie wziąłem ze względu na te ó i ż. Taka byłą wtedy moja decyzja , dziś pewnie być zarejestrowałem dla testu. Ale podroz24.com jest wolna i jaki z tego wniosek? Jeśli domena ma ogonki a do tego jest globalna, zainteresowanie znikome... Ale Twoja jako podroze.com jest lepsza, sam nie wiem co z nią będzie :)

Edited by fandomen

Share this post


Link to post
Share on other sites

ladny keyword ale z kolei 2 polskie znaki i wizualnie domena wyglada troszeczke dziwnie.

Latwa to wypozycjonowania i zapamietania a to duzy plus.

IDN bylby jak najbardziej wskazany jezeli chcesz serwis reklamowac w formie typowo wizualnej jak banery czy reklama offline.

 

co do wartosci to ciezko powiedziec. Ale na pewno okolice niskiego ~ sredniego xx.xxx

 

 

 

 

 

# wycieczki.com

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moim zdaniem domena słaba, szczególnie bez IDNa :) Co to w ogóle za słowo - "podroze" ? ;)

 

DD

 

Wystarczy sprawdzić ile osób na różnych społecznościowkach interesuje się podróżami, podróżowaniem itd. Biura podróży też nie nazywają się biura wczasów ani urlopów Moim zdaniem po wczasy i wakacje trzeci najmocniejszy keyword w branży turystycznej, co nie zmienia faktu, że IDN by się przydał. Jeśli na tym forum znajduje się osoba posiadająca IDN do tego adresu to proszę o kontakt na PM, podobnie w wypadku właściciela podróże.pl. Dziękuję wszystkim za wyceny i opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×