Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

"Problem" jest w tym, że za żadną z moich domen *eu, *com, *net itd. (oprócz *pl) nie zapłaciłem nigdy więcej niż 1 PLN, to dlaczego mam sobie dać spokój, nie mogę przejść obojętnie obok takich okazji :)

 

Sebastian

alpine5

 

Wiem o tym ;) . Ale według mnie 95% tych domen nie znajdzie nabywcy, więc nie chodzi mi o koszt zakupu, a po prostu o czas poświęcony na ich znalezienie.

 

Oczywiście życzę Ci tego, żebyś na każdą znalazł kupca z grubym portfelem, bo cieszy mnie każda ciekawa sprzedaż domeny. Jednak, aby do tego doszło musisz wywołać boom na .eu w Polsce, który niestety za prędko nie przyjdzie (o ile w ogóle). Pozdrawiam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macierzynstwo.eu

 

Dramat.eu

 

Ostrygi.eu

 

Kraby.eu

 

Panga.eu

 

Getry.eu

 

:)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę Alpine5, że z uporem i pasją rejestrujesz domeny .eu.

Życzę ci tylko aby kiedyś ktoś z równie wielką pasją te domeny od ciebie kupował :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem o tym ;) . Ale według mnie 95% tych domen nie znajdzie nabywcy, więc nie chodzi mi o koszt zakupu, a po prostu o czas poświęcony na ich znalezienie.

Oczywiście życzę Ci tego, żebyś na każdą znalazł kupca z grubym portfelem, bo cieszy mnie każda ciekawa sprzedaż domeny. Jednak, aby do tego doszło musisz wywołać boom na .eu w Polsce, który niestety za prędko nie przyjdzie (o ile w ogóle). Pozdrawiam. ;)

wijesz sie i bronisz do upadlego :)

jesli wydal po 1zl na domene to jaki problem? może trzepac .eu do bólu, najwyżej nie przedłuży, na pewno nie straci a może tylko zyskać...

a czas? widocznie ma go wystarczajaco dużo żeby szukać nowych .eu

 

kazdy ma swoje podejscie do domen, wy macie poprostu inne...

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę Alpine5, że z uporem i pasją rejestrujesz domeny .eu.

Życzę ci tylko aby kiedyś ktoś z równie wielką pasją te domeny od ciebie kupował :)

 

@alpine5 - ode mnie tego samego, żeby EU się zabijali o domeny .eu, bo mam też trochę takich domen i na razie bywa z tym różnie. ;)

 

EDIT: 3000-czny post, wow, ale ten spam czas leci. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
@alpine5 - ode mnie tego samego, żeby EU się zabijali o domeny .eu, bo mam też trochę takich domen i na razie bywa z tym różnie. :)

 

EDIT: 3000-czny post, wow, ale ten spam czas leci. ;)

Narazie wystarczyło by mi przed świętami kilka transakcji w cenach D2D, rzeczywiście o *eu nie mam wiele zapytań, ale jak jest jakiś wolny generyk, to wolę zarejestrować *eu niż np. *com.pl, poza tym to jest przecież nałóg ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alpine5 poniekąd swoim podejściem do domen .eu wyprzeda swoją epokę :) jeśli ma fundusze żeby te domeny przez kilka lat przedłużać w taki wolumenie który obecnie posiada niewykluczone że może kiedyś ładne kwoty za nie osiągnąć...i tego mu życzę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem dziś ofertę z afilo żeby umieścić reklamę na swoje stronie ministerstwa gadżetów.pl pomyślałem sobie czy w wersji angielskiej jest coś podobnego i okazało się że było wolne:

 

gadgetsdepartment.com

 

(wybrałem tą wersję zamiast DepartmenstOfGadgets) tylko tak już po fakcie pomyślałem sobie po co mi ta domena ... eh ta gorąca głowa, trzeba szybciej mysleć niż działać.

Edited by fenix75

Share this post


Link to post
Share on other sites

JakObstawiac.pl + idn

 

Dekorators.pl ( z palca ) + Decorators.pl (spadła )

 

Dekoratorski.pl

 

Dekoratorska.pl

 

DlaMobilnych.pl

 

PrawnikTrojmiasto.pl + idn

 

PracowniaKwiatowa.pl

 

Fundusz-Ubezpieczeniowy.pl

 

Doradca-Bankowy.pl

 

Przychodnia-specjalistyczna.pl

 

MebleEco.pl + MebleEko.pl

 

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie wystarczyło by mi przed świętami kilka transakcji w cenach D2D

 

 

Przypomnial mi sie monolog Jacka Fedorowicza ze starej audycji trojkowej audycji ""60 minut na godzine"", brzmial ten monolog mniej wiecej tak - cytuje z pamieci:

 

""Powstala nowa rewelacyjna koncepcja dzialanosci rolniczej. Rolnicy beda kupowac mleko w sklepie, oddawac to mleko do skupu, potem to mleko idzie do mleczarni, ta sprzedaje mleko do sklepu, rolnik kupuje mleko, itd, itd.

I wszystko to BEZ NIEPOTRZEBNEGO ZAWRACANIA GLOWY KROWIE"" :):)

 

 

p.s. przepraszam za brak polskich znakow

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpine5 poniekąd swoim podejściem do domen .eu wyprzeda swoją epokę :) jeśli ma fundusze żeby te domeny przez kilka lat przedłużać w taki wolumenie który obecnie posiada niewykluczone że może kiedyś ładne kwoty za nie osiągnąć...i tego mu życzę

IMHO nie rozumiesz nad czym polega najwięcej problem.

 

Nie ma problemu znależć 1000 ciekawych wolnych domen (albo nawet 100k).

 

Problem polega nad tym, żeby znależć 1000 domen, które będą za siebie zarabiać: na parkingu, przez sprzedaż, przez coś innego albo kombinację.

Jeśli masz system za 1k, potem zmień na 10k, potem na 100k itd.

 

W tej chwile nikt rozsiadne nie ma kasy "przez kilka lat przedłużać domeny", które nic nie zarabiają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... albo jak zaniemoże (padnie) jakiś motor :(

 

Tak, to jest koncepcja - serwis dla takich co nie umieją z padem motoru se poradzic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem polega nad tym, żeby znależć 1000 domen, które będą za siebie zarabiać: na parkingu, przez sprzedaż, przez coś innego albo kombinację.

Moje niech zarabiają nawet i przez kombinacje (koneksje, konszachty etc.), już się z tym pogodzę :(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×