Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

motopad.pl (Motorola podobno bedzie jakis tablet robic)

 

Kogo interesuje jakaś tam motorola ?

Właśnie (czekam na samolot w Singapurze) przeczytałem newsa, iż jest już na 100 % pewne, że Deutsche Telekom przejmie PTC (Era i Heyah) .

Wszystko co słyszeliście na temat monetyzacji ruchu generowanego przez zarejestrowane "z palca" domeny > orendż, ma się nijak do tego co Was :( czeka w wypadku domen > timobajl .

 

Selamat tinggal

keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites
GrzaneWino.pl

Klozety.pl

Cam24.pl

 

ciekawa i na topie obecnie

 

ja regnąłem ostatnio :

 

Youths.pl

Metallic.pl

ObozySzkoleniowe.pl

ObliczaKobiety.pl

RenowacjaElewacji.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy fajna. Ale od jakiegoś czasu informowano o nowym adresie newgpw.pl - który wielokrotnie był podawany w mediach z uwagą że prawidłowym jest z kropką czyli new.gpw.pl .Minęło trochę czasu. Nikt nie zarejestrował, więc przygarnąłem na wszelki wypadek bez kropki.

Od Anny Wiśniewskiej z biura komunikacji marketingowej GPW otrzymaliśmy taką oto wiadomość: ?Uprzejmie informuję, że serwis Relacji Inwestors­kich GPW będzie prowadzony na nowej stronie internetowej GPW: www.newgpw.pl (w adresie jest błąd, poprawny to new.gpw.pl), która obecnie funkcjonuje równolegle ze starą stroną www.gpw.pl i wkrótce ją zastąpi. Na stronie www.gpw.pl jest link do naszej nowej strony o nazwie: Zo­bacz, jaka będzie nowa strona Giełdy. Serwis IR GPW będzie prowadzony zgodnie z rekomendowanym przez GPW modelowym serwisem relacji inwestorskich. W najbliższych dniach serwis IR będzie sukcesywnie uzupełniany o wszystkie istotne informacje interesujące akcjonariuszy. GPW dołoży wszelkich starań, aby serwis IR GPW spełniał oczekiwania naszych inwestorów?.
Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy fajna. Ale od jakiegoś czasu informowano o nowym adresie newgpw.pl - który wielokrotnie był podawany w mediach z uwagą że prawidłowym jest z kropką czyli new.gpw.pl .Minęło trochę czasu. Nikt nie zarejestrował, więc przygarnąłem na wszelki wypadek bez kropki.

Zapewne będzie jakiś "ruch biznesowy" .

 

 

 

 

 

# Giełdowcy.pl

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

IntegracjaSensomotoryczna.pl

 

Teraz muszę się tylko zorientować, czy integracja sensomotoryczna, to jest to samo co integracja sensoryczna. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
savers.pl

...

Mialem saver.pl i nikt nawet za 10 zl nie byl zainteresowany :) Moze Tobie sie uda? Czego szczerze zycze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mialem saver.pl i nikt nawet za 10 zl nie byl zainteresowany :) Moze Tobie sie uda? Czego szczerze zycze...

 

 

dzieki ! ale będzie b. ciężko :)

 

dotychczas łączne zainteresowanie to ZERO ofert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×