Jump to content
tylko

A jakie macie samochody?

Recommended Posts

Sprzedany :)

 

No i czemu smutny?

 

Ja mam nadal fieste calypso :) jakis czas temu ja sprzedalem i kupilem opla vectre, po czym pojezdzilem troche oplem, sprzedalem go i kupilem spowrotem ta sama fieste od tej osoby ktorej ja sprzedalem :)

Dodatkowo mam jeszcze malucha :) Takie auto dla hobby :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i czemu smutny?

 

Ja mam nadal fieste calypso :) jakis czas temu ja sprzedalem i kupilem opla vectre...

 

a ja wlasnie od niedawna mam Vectre. Nie jestem specjalnie wymagający - mi odpowiada ;-)

Ale Kadett wciaz czeka na amatora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja wlasnie od niedawna mam Vectre. Nie jestem specjalnie wymagający - mi odpowiada ;-)

Ale Kadett wciaz czeka na amatora :)

 

A ktora wersje? Nic do vectry nie mialem, z checia kupie jeszcze raz ale mialem bez gazu 1.8 i za czesto jezdzilem na stacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ktora wersje? Nic do vectry nie mialem, z checia kupie jeszcze raz ale mialem bez gazu 1.8 i za czesto jezdzilem na stacje :)

 

Vectra B 2,0 DI.

Straszny muł... Do setki to sie zbiera chyba z 15 sekund :) ale jak moze byc inaczej skoro ma zaledwie 82KM! Dzis dopiero pierwszy raz testowalem ja na trasie (jak juz sie rozbuja to jakos tam poleci ;-). Polecam niewymagajacym ze wzgledu na sporo miejsca w srodku i spalanie (na trasie lekko powyzej 5l/100).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vectra B 2,0 DI.

Straszny muł... Do setki to sie zbiera chyba z 15 sekund :) ale jak moze byc inaczej skoro ma zaledwie 82KM! Dzis dopiero pierwszy raz testowalem ja na trasie (jak juz sie rozbuja to jakos tam poleci ;-). Polecam niewymagajacym ze wzgledu na sporo miejsca w srodku i spalanie (na trasie lekko powyzej 5l/100).

 

Ja jeszcze tydzień temu miałem ten egzemplarz:

 

http://kaminscy.otomoto.pl/opel-vectra-ele...-C11914503.html

 

odsprzedana handlarzom.

4 lata i prawie 130k w sumie bez jakiś wielkich problemów. Raz tylko ukradli mi halogeny (założyłem zaślepki), następnie wkład z lusterka a pozniej 2 tylne kola :) Poza tymi przypadkami sam samochód bezawaryjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raz tylko ukradli mi halogeny (założyłem zaślepki), następnie wkład z lusterka a pozniej 2 tylne kola :)

Detale, mi ukradli 2 auta..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam spokój. Na mój wehikuł szkoda zachodu :)

Też tak zrobiłem, przerzuciłem się z samochodów z grupy VAG na mniej chodliwe i śpie spokojnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jeszcze tydzień temu miałem ten egzemplarz:

 

http://kaminscy.otomoto.pl/opel-vectra-ele...-C11914503.html

 

odsprzedana handlarzom.

4 lata i prawie 130k w sumie bez jakiś wielkich problemów. Raz tylko ukradli mi halogeny (założyłem zaślepki), następnie wkład z lusterka a pozniej 2 tylne kola :) Poza tymi przypadkami sam samochód bezawaryjny.

Co teraz? W końcu coś made in USA :-)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak zrobiłem, przerzuciłem się z samochodów z grupy VAG na mniej chodliwe i śpie spokojnie.

 

można wiedzieć co to były za samochody, te skradzione ;( ?

 

 

Wracając do tematu ja jeżdżę Hondą Civic 5 gen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
można wiedzieć co to były za samochody, te skradzione ;( ?

 

 

Wracając do tematu ja jeżdżę Hondą Civic 5 gen.

Najpierw było A3 a potem miałem jeszcze Leona. Auta wysokiego ryzyka, fajne.. ale nie polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://1.1.1.4/bmi/www.v10.pl/archiwum/ame...aro_ss_1967.jpg

 

Wczoraj widziałem taki model.Nie wiem czy mogę tak napisać ale jak usłyszałem dźwięk silnika to pomyślałem KURWA MAĆ!!!!!,też coś takiego kiedyś sobie sprawię.

 

Czlowiek ktory ma firme kolo mnie posiada Forda Mustanga Eleanor Super Snake z podtlenkiem azotu,

to dopiero potwor :)

 

Podobne auto na tym filmie

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i czemu smutny?

 

Smutny, bo to był kawał fajnego auta. Pocieszam się, że trafiła w dobre ręce. Będzie jej dobrze u nowego kierownika. Ciągnie mnie teraz do A6 z tym samym silnikiem, ale jeszcze bardziej mnie cięgnie na jakąś bazę do driftowozu.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Smutny, bo to był kawał fajnego auta. Pocieszam się, że trafiła w dobre ręce. Będzie jej dobrze u nowego kierownika. Ciągnie mnie teraz do A6 z tym samym silnikiem, ale jeszcze bardziej mnie cięgnie na jakąś bazę do driftowozu.

 

 

No i znów jestem wesoły. Moje motoryzacyjne marzenia zaczynam spełniać od e30 sedan ;-) Szukałem jakiejś bazy do driftu, ale znalazłem całkiem blisko bezwypadkowy oryginał. 176kkm przebiegu :) Tak mi się podoba, że chyba zamówię wspomaganie, założę sekwencję i będę latał na co dzień. Podczas jazdy uśmiech nie schodzi z twarzy :D

 

Jutra czeka mnie porządne woskowanie.

 

Samochód zostanie w oryginale, nie będzie żadnego niefabrycznego sprzętu. Muszę jeszcze zakupić oryginalne BBSy 15" z tamtych lat i będzie miód.

 

Po prostu chciałem się Wam pochwalić ;-)

 

I teraz taka mała ciekawostka: Dzień po zakupie mogłem zainkasować za nią dokładnie dwa razy tyle ile dałem. Strach pomyśleć co będzie za kilka lat ;)

 

lalkat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna, zwłaszcza dla fanów YoungTimerów, lub ludzi którzy pamiętają takie jako rarytas na polskich drogach.

 

Zawsze marzyłem, żeby mieć tyle kasy (choć to wcale nie musi być bardzo dużo), żeby kupić sobie dodatkowo jedno auto na weekendy, właśnie takie około 20-to letnie i sobie śmigać za miasto na jakieś wypady. Ech, chyba daleka droga do tego...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna, zwłaszcza dla fanów YoungTimerów, lub ludzi którzy pamiętają takie jako rarytas na polskich drogach.

 

Zawsze marzyłem, żeby mieć tyle kasy (choć to wcale nie musi być bardzo dużo), żeby kupić sobie dodatkowo jedno auto na weekendy, właśnie takie około 20-to letnie i sobie śmigać za miasto na jakieś wypady. Ech, chyba daleka droga do tego...

 

Sebastian

alpine5

 

Jedna dobra sprzedaż domeny i można sobie pozwolić na coś takiego, czego Ci bardzo życzę. Myślałem jeszcze nad Kadettem C Coupe, ale tu to w ogóle nic nie można znaleźć w oryginale.

 

Przyznam się, że oglądałem jeszcze pięknego Fiata 125p ale dziadziuś nie chciał za bardzo sprzedawać, chociaż później powiedział, że za niskie XX XXX PLN może się zastanowić. Nie ma się czemu dziwić - 33 lata ma ten samochód.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj znajomy na codzien jezdzi Octavia 100km a na weekendy ma BMW 750i z 1989r. 300km.. to naprawde ma moc - teraz jeszcze cos tam modyfikuje i chce dojsc do 400km ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od 6 lat jestem wierny firmie Ford, najpierw Fiesta teraz Focus i się waham czy następny ma być Focus czy Focus ;) znaczy się czy kupić Focusa ST czy RS. Zdanie zmieniam średnio co 2 tygodnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Foto twojego autka? Czy z sieci?

 

Te bawarki są wspaniałe i tak jak mówisz. BBS obowiązkowo!

 

Co do Fiata 125p.

 

Tu jest świetnie zrobiony taki Fiacik:

 

 

1:35 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja napiszę jakie miałem samochody w ostatnich 5 latach...

 

- Mercedes 300 G

- Volvo C 70 Cabrio

- Audi A6 Avant

 

Z przyczyn ode mnie niezależnych zmieniały właściciela, z tym że ostatni został odnaleziony w stanie puzzli...do samodzielnego montażu

;)

 

Obecnie zbieram na jakąś 911 z lat 80/90

Ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo mam pilniejsze wydatki i nie są to wcale domeny.

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foto twojego autka? Czy z sieci?

 

Te bawarki są wspaniałe i tak jak mówisz. BBS obowiązkowo!

 

Co do Fiata 125p.

 

Tu jest świetnie zrobiony taki Fiacik:

 

 

1:35 ;)

 

To już jest moje. Zdjęcie robione pod domem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×