Skocz do zawartości

Padł ... ???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2771 postów
Po próbie zalogowania na konto: BĹ�Ä�d bazy danych

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Zapraszam na aukcje domen bez cen minimalnych: taniebiuro.pl od 20 zł (koniec 22 stycznia o godz. 21:00).

Ekspert

Ekspert
  • Advert

monty

monty

maniak - hobbysta

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1927 postów

mam to samo

Saint

Saint

GDI.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1644 postów
I mamy rekompensatę :rolleyes:

Moje domeny na sprzedaż w aftermarket.pl.

mario1973

mario1973

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 332 postów
Gdyby nie to forum, czułbym się osamotniony, a tymczasem nie tylko ja mam problem...

M
Najlepsze serwery gier online i serwery Teamspeak dla wszystkich.
Konkursy są od tego, żeby na nich wygrywać.
Jeśli chcesz sprzedać domeny, to zapraszam.

Jortex

Jortex

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów

Gdyby nie to forum, czułbym się osamotniony, a tymczasem nie tylko ja mam problem...

Będziemy się wspierać duchowo w tych trudnych chwilach :rolleyes:

epson

epson

Porywacz - Domen

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2273 postów
Błąd bazy danych

otwiera zaparkowane strony. (ale czy zlicza?) :rolleyes:

kalesin

kalesin

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
Wspieram Was duchowo w niedoli, mam to samo. Chyba poprzenoszę domeny do Sedo.
domeny słoweńskie .Si tylko 17 euro, toheat.me 8.88$
pneumonia.pl, zapaleniepłuc.pl(IDN) + 20 innych domen med.. kontakt na PW

k4m0z

k4m0z

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów

Mam to samo od wczoraj. Czy ktos jest w stanie powiedziec kiedy problem zostanie rozwiazany?

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów
"BĹ?Ä?d bazy danych" zauwazalem juz od dawna podczas modyfikacji domen, ale nie robilem z tego wtedy jakiegos halo, bo myslalem, ze to przejsciowe. Teraz widze, ze od tamtego okresu dramatycznie spadl ruch, jak i zarobki. Na domenach, ktore mialy po kilkadziesiat c za klik, teraz jest 1-2c!! O kilku ostatnich dniach nie wspomne, bo ruch spadl o polowe albo lepiej :/

W jaki niby sposob ND zrekompensuje nam te straty?? I czym to wytlumaczy? Brakiem pradu na poludniu Polski?!

[Edit]
17:57 nadal "Error" :rolleyes:

Użytkownik empireus edytował ten post 23 January 2010 - 17:58

Nie przepłacaj za przechwytywanie!
Wystarczy jeden klik!

Jortex

Jortex

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 459 postów
Ostatnio są również takie przypadki, że jak wejdę na stronę zaparkowaną na ND, to nie wyświetlają się reklamy a jak ją odświeżę to już się wyświetlają... Problem w tym, że przypadkowy internauta nie będzie odświeżał strony tylko po prostu nie kliknie i wyjdzie...

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów
Nadal na niektórych domenach nie wyswietlaja sie reklamy :/ Template sie laduje, ale PUSTE! Wczoraj CTR wyniosl tylko % 7.77, gdzie srednia zazwyczaj byla na poziomie 28% ! Jestem ciekaw, jak ND wynagrodzi te straty, bo nowe templates to nie wszystko. Rozumiem dzien awarii - kazdemu sie zdarza, ale to juz trwa zbyt dlugo, zeby mozna bylo to wytlumaczyc zwyklym "przepraszamy".

Wystarczy jeden klik!

dlp

dlp

obserwator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1179 postów
spadek CTR to jedno, drugie to stawki. Tylu zerowych klików co wczoraj nie miałem chyba nigdy.
Albo rzeczywiście jest krach w reklamie internetowej, ND nie ma się czym dzielić i wkrótce pójdzie z torbami, albo sobie najzwyczajniej pogrywa z klientami którzy napędzają im ruch.
Jak może wyglądać wspominana przy okazji awarii rekompensata? Bonusy, kliki? Czy może to takie słowo wytrych gaszące pretensje?

apze

apze

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4324 postów

Jak może wyglądać wspominana przy okazji awarii rekompensata? Bonusy, kliki? Czy może to takie słowo wytrych gaszące pretensje?

Po rozwiązaniu problemu pobierane są statystyki z ostatnich dni, w których system działał poprawnie. Na podstawie tych statystyk zostaje wyliczona średnia plus mała rekompensata (więc stratny na pewno nie będziesz) - tak było w ubiegłym roku podczas kilkugodzinnej awarii stąd wnioskuję, że tym razem będzie podobnie.

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów

Po rozwiązaniu problemu pobierane są statystyki z ostatnich dni, w których system działał poprawnie. Na podstawie tych statystyk zostaje wyliczona średnia plus mała rekompensata (więc stratny na pewno nie będziesz) - tak było w ubiegłym roku podczas kilkugodzinnej awarii stąd wnioskuję, że tym razem będzie podobnie.

Hmmm tylko problem jest taki, ze u siebie zauwazylem to od ok. 7go stycznia, zatem nie bylbym zadowolony, gdyby przeliczano mi rekompensate z okresu, w ktorym i tak ND dzialalo, jak chcialo...

Wystarczy jeden klik!

domenator

domenator

Pig inside the gentleman

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1656 postów

ND zawsze w przypadku jakichś awarii rekompensuje straty z nawiązką. Ostatnio jak ND nie działało przez kilka godzin dostałem taką rekompensatę, że jak dla mnie to niech se ND pada co drugi dzień ;-P Nie wiem o co macie te pretensje, niektórzy to tylko by narzekali i narzekali...

domensa

domensa

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
:angry: dziala juz u was? bo u mnie wciaz 0 0 0 0 0 0...

empireus

empireus

Jaskiniowiec

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1841 postów

ND zawsze w przypadku jakichś awarii rekompensuje straty z nawiązką. Ostatnio jak ND nie działało przez kilka godzin dostałem taką rekompensatę, że jak dla mnie to niech se ND pada co drugi dzień ;-P Nie wiem o co macie te pretensje, niektórzy to tylko by narzekali i narzekali...

Zglaszales, ze cos im nie trybi i za to granty dostales, czy tez sami z siebie byli tacy laskawi?

Wystarczy jeden klik!

jaspersen

jaspersen

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
ja tez zawsze dostaje rekompensate za kazda awarie i zawsze troche wiecej niz srednia z ostatnich dni

Kokoro

Kokoro

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
ND nie zlicza mi dzisiaj wejść i klików (ostatni raz sprawdzałem po godz 14). Działa jedynie PopUnder. Czy u was jest tak samo ?

Arcanis

Arcanis

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 643 postów
Tak, od rana nic, zmiany ustawień dla domeny też mi nie chodzą, choć jeszcze sprawdzę.

Tanio i szybko: Terapiapar pl | library pl | aktuariat pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych